Українська співачка і переможниця Євробачення Джамала, яка зараз відпочиває з сім'єю в Єгипті, розповіла, як протягом всього свого творчого шляху зі стилем, образами, зачісками. Про це вона написала в соцмережі Інстаграм, проілюструвавши пост яскравими фотографіями.

"Про "странненький" стиль. За мій невеликий творчий шлях я змінювалася багато разів, експериментувала зі стилем, образами, зачісками. І мені це подобається! У цьому є відчуття нового часу, свобода, натхнення. Приємно, коли бачу, що надихаються мною — роблять стрижки, як у мене, стрижуть чубчика, надягають капелюхи, випрямляють волосся, роблять хвилю, кіски, каре, носять чалмушки і т. д.", - написала співачка. Джамала

Джамала, фото: instagram.com/jamalajaaa
Джамала, фото: instagram.com/jamalajaaa

Джамала зізналася, що у створенні своїх образів ніким не надихається, адже у неї немає жодних ідолів чи зразків стилю. 

"І ви часто питаєте, а ким же надихаюся я? Насправді у мене немає ідолів або дівчат, які є для мене зразками стилю весь час. Я б сказала, що це відбувається етапами, періодами, немає такого, що мені подобається чийсь стиль тривалий період. Наприклад, останнім часом мені дуже подобається стиль британки M. I. A. Дуже імпонує, як вона поєднує спорт з елементами сходу. Побачила автентичні будиночки в Brayka Bay hotel і за допомогою підручних засобів зробила кілька фото 😂 Так, ДО РЕЧІ, хустка, з якої я спорудила тюрбан, насправді слінг для малюків 😂😂😂🤦🏽‍♀️ Style, make & photo by me 😘 А хто вас надихав останнім часом? Діліться! Може, я про когось дізнаюся вперше❤️", - написала Джамала. Джамала

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

В Україні зафіксують ціну на газ для населення: Шмигаль повідомив вартість

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

Джамала, фото: instagram.com/jamalajaaa
Джамала, фото: instagram.com/jamalajaaa

Нагадаємо, Аліна Гросу розповіла, до кого пішов її чоловік після розлучення: "Я її знаю". Українська співачка Аліна Гросу зробила нове зізнання про своє несподіване розлучення з російським бізнесменом. Чому вони розійшлися і до кого пішов її колишній чоловік співачка розповіла Катерині Осадчій. 

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.