Мандрівник Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмітрієв святкують ювілей свого проєкту "Світ на виворіт". Сьогодні, 11 грудня, виповнилося 10 років відтоді, як передачу вперше показали на телеканалі "1+1". З цієї нагоди Комаров розповів, як все починалося.

"Передаємо привіт з експедиції. Святкуємо з @dmytryiev_aleksandr в горах. Рівно 10 років тому, 11 грудня 2010 року, в ефір 1+1 вийшов перший випуск #мирнаизнанку про Камбоджу. Експериментальний. Це була візуалізація моєї мрії, яку я сам придумав. У мене не було ніяких зв'язків на ТБ, але мріяв я так сильно, малюючи в голові експедиції в джунглі і пустелі, що у всесвіт, мабуть, вже не змогла мені відмовивши). Зробивши експериментальне відео, яке пообіцяли подивитися на Київському міському каналі "Сіті", але не даючи ніяких обіцянок, я раптом дізнався, що на 11 грудня - прем'єра на 1 + 1. Як зараз пам'ятаю, що в той момент чекав відповідь і ходив з кнопковим телефоном навіть в душ, щоб не дай Боже не пропустити дзвінок з телеканалу 🙂 Пам'ятаю, як підстрибував на місці, коли дізнався, що проєкт буде на Плюсах.", - написав він.  Дмитро Комаров

Дмитро Комаров, instagram.com/komarovmir/
Дмитро Комаров, instagram.com/komarovmir/

Дмитро Комаров, instagram.com/komarovmir/
Дмитро Комаров, instagram.com/komarovmir/

Дмитро Комаров зізнався, що на початку все йшло зовсім не гладко і йому довелося дуже багато навчатися і пробувати.  

Популярні статті зараз

Зірка "Дизель Шоу" Вікторія Булітко розчесала кучері не в тому місці: "Пір'ячко почистити не дали?"

Настя Каменських звернулася до небес, Потап не очікував

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Як відрізнити коронавірус від грипу: проста порада лікаря

Все новости

"А, цей божевільний з Камбоджі? Беремо", - дійшли до мене плітки про те, як керівництво відгукувалося про мене спочатку) "так ти ж родич шефа", - запитували пошепки колеги, бо пішли такі плітки, адже чомусь вважалося, що роботу Тревел-журналіста можна отримати тільки по блату. А я на телебаченні був "хлопчик з вулиці", тому у відповідь сміявся. Не було не тільки зв'язків - не було телеопиту, я прийшов з газетної журналістики. І вчився робити програму. А мої експерименти показували в ефірі. Я був наївний до неподобства. Наприклад, в експериментальну програму поставив музику зі свого плеєра 🤣 "а що у тебе з правами на музику", - запитав продюсер. "Все нормально, це з мого особистого архіву", – впевнено відповів Я, не розуміючи, чому продюсер почав не просто сміятися - він мало не плакав від сміху. Тоді я не розумів, чому не можу просто поставити в програму свої улюблені пісні Боба Марлі, Бітлів та інші хіти. Це ж з мого плеєра, я ж купив ліцензійний CD 😂 Так я дізнався, що права на музику треба купувати. Довелося міняти всі треки в першій програмі. Мені було шкода. Початок під ремікс-трек Боба Марлі мені подобалося більше)", - розповів він. Дмитро Комаров

Дмитро Комаров, facebook.coфДмитро Комаров, facebook.com/1plus1.DmitroKomarovm/1plus1.DmitroKomarov
Дмитро Комаров, facebook.com/1plus1.DmitroKomarov

Дмитро Комаров, facebook.com/1plus1.DmitroKomarov
Дмитро Комаров, facebook.com/1plus1.DmitroKomarov

Дмитро Комаров, facebook.com/1plus1.DmitroKomarov
Дмитро Комаров, facebook.com/1plus1.DmitroKomarov

Нагадаємо, Аліна Гросу розповіла, до кого пішов її чоловік після розлучення: "Я її знаю". Українська співачка Аліна Гросу зробила нове зізнання про своє несподіване розлучення з російським бізнесменом. Чому вони розійшлися і до кого пішов її колишній чоловік співачка розповіла Катерині Осадчій. 

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, екссолістка ВІАГри Джанабаєва оголила груди і попрощалася з молодістю: "Не залишилося й сліду...". Популярна російська співачка, акторка і телеведуча Альбіна Джанабаєва є колишньою солісткою українського жіночого попгурту "ВІА Гра".