Народний артист України, ректор Київського університету культури і мистецтв, народний депутат України IV, VII та VIII скликань Михайло Поплавський згадав молоді роки і розповів, як зміг добути славу та визнання.

Про те, як він підіймався вгору у своїй кар'єрі, починаючи зі вступу до Київського інституту культури, Михайло Поплавський розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм.

Михайло Поплавський, instagram.com/poplavskiy_michail
Михайло Поплавський, instagram.com/poplavskiy_michail

За словами артиста і знаменитого ректора, після закінчення школи він зібрався вступати у виш, але батьки його відмовляли, адже у сім'ї не було грошей навіть на автобус. та це майбутню українську знаменитість не зупинило.

"Хто сильно хоче піднятися нагору - вигадає драбину" ☝🏼 Коли я збирався вступати до Київського інституту культури, моя мама сказала: «Мишко, ну куди ж ти поїдеш? За що ти будеш вчитися? У нас із батьком нема грошей навіть на автобус тобі дати». На що я відповів: «Добре, мамо». І поїхав 😅 Склав іспити, але необхідну кількість балів не набрав. На свій страх і ризик пішов до Міністерства культури. У результаті - мене зарахували. Друзі, життя любить наполегливих! Бажаю, щоб здорові амбіції стали Вам у нагоді! ❤️", - розповів він. Михайло Поплавський

Популярні статті зараз

Ноги від вух, а "м'ячики" рвуть купальник: Полякову сплутали з її донькою - "навіщо Маші силікон"

З 1 січня: в домівки українців прийдуть з перевірками - все через субсидії, деталі

Розкрила халатик і підняла ноги повище: Лілія Ребрик поділилася пікантним фото

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Все новости

Михайло Поплавський, instagram.com/poplavskiy_michail
Михайло Поплавський, instagram.com/poplavskiy_michail

Нагадаємо, Комарову довелося святкували ювілей "Світу навиворіт" просто в горах: "Цей божевільний з Камбоджі?". Мандрівник Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмітрієв святкують ювілей свого проєкту "Світ на виворіт".

Раніше ми повідомляли, що Alyona Alyona розповіла про важке дитинство без іграшок: "Ляльки з дерева або кукурудзи". Alyona Alyona розповіла про свої дитячі роки та улюблені іграшки

Нагадаємо також, екссолістка ВІАГри Джанабаєва оголила груди і попрощалася з молодістю: "Не залишилося й сліду...". Популярна російська співачка, акторка і телеведуча Альбіна Джанабаєва є колишньою солісткою українського жіночого попгурту "ВІА Гра".