Українська телеведуча та громадська діячка Маша Єфросиніна нещодавно перехворіла на коронавірус. Протягом хвороби вона повідомляла про своє самопочуття і ділилася фотографіями, на яких виглядала досить ослабленою. 

Зараз Єфросиніна вирішила підбити підсумки 2020 року, що минає. На її думку, з минулого пам'ятати варто лише хороше. Водночас вона надзвичайно вдячна долі, що має можливість бути здоровою та обіймати своїх рідних.

Маша Єфросиніна, instagram.com/mashaefrosinina
Маша Єфросиніна, instagram.com/mashaefrosinina

"П'ять років тому 31 Грудня мені спало на думку робити #срочныйопрос на тему: Що хорошого сталося у вас в цьому році? Я реально вважаю, що пам'ятати треба тільки хороше, тоді погане пам'ять запаковує і не мучить! І не прогадала: в коментах щороку завжди дуже багато радості і ваших щасливих моментів! Пропоную і сьогодні не зраджувати цій традиції мого інста! Що ж хорошого сталося з вами, напишіть - адже навіть читання ваших подій піднімає настрій не тільки мені, але і всім їх читачам! І який стан з фотки було вам найближче - ставте цифру 😉 Сама буду короткою - на фото всі емоції і стану, що приходили до мене! Але сьогодні я хочу сказати тільки одне: я, як ніколи в житті, вдячна долі за можливість бути здоровою і обіймати своїх рідних, які всі зі мною!", - поділилася телеведуча. Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна, фото: instagram.com/mashaefrosinina
Маша Єфросиніна, фото: instagram.com/mashaefrosinina

Популярні статті зараз

Настя Каменських в коротких шортах наїла широку талію: а як же спорт?

Ані Лорак несподівано з'явилася в Україні у найсильніший мороз: "Заздрю тим людям"

Як швидко і смачно запекти картоплю: простий рецепт на всі випадки життя

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Все новости

Нагадаємо, Комарову довелося святкували ювілей "Світу навиворіт" просто в горах: "Цей божевільний з Камбоджі?". Мандрівник Дмитро Комаров та оператор Олександр Дмітрієв святкують ювілей свого проєкту "Світ на виворіт".

Раніше ми повідомляли, що Alyona Alyona розповіла про важке дитинство без іграшок: "Ляльки з дерева або кукурудзи". Alyona Alyona розповіла про свої дитячі роки та улюблені іграшки

Нагадаємо також, екссолістка ВІАГри Джанабаєва оголила груди і попрощалася з молодістю: "Не залишилося й сліду...". Популярна російська співачка, акторка і телеведуча Альбіна Джанабаєва є колишньою солісткою українського жіночого попгурту "ВІА Гра".