Український радіо- і телеведучий, а також колишній головний редактор глянцевого чоловічого журналу XXL Микита Добринін вирішив у свій день народження підвести підсумки року, що минає. Він написав, з чого починався його 2020 рік, а також, які події відбулися в минулому році.

Відповідну публікацію Микита Добринін оприлюднив у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.

Відомий ведучий розповів фанатам, яким для нього видався минулий, 2020-й рік. Микита прикріпив фотографію, на якій він показав неймовірну ніжність з дружиною Дашею Квітковою. На фото вони обидва сидять на стільцях у весільних нарядах і ніжно торкаються один одного.

"2020 дивовижний рік! Він був складним і насиченим. Дуже символічно, що дві 20 збіглися з двома 3. Так, сьогодні мені виповнилося 33 роки🎂. Хороший привід підвести підсумок цього року. Зізнаюся✨, 2020 почався дуже добре. Острів Балі гостинно прийняв нас для того, щоб вона сказала "Так!". Тут почалася наша подорож. Щастя, легкість життя. Нереальне свято веселощів і яскравих костюмів, смак радості. Все це подарував карнавал в Ріо. Вівас, Ріо🇧 🇷!", - почав розповідати Микита Добринін.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Maruv в купальнику стала порнозіркою, прийнявши улюблену позу: "Солодка ..."

Гаряча болівійка Michelle Andrade залишилася в ліжку в одному ліфчику: "Ранок почався з ..."

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Все новости

Проте, в ряді цих щасливих моментів були і якісь труднощі, які пов'язані з карантином. Микита згадав передчасне повернення з Майамі, після чого почалося два місяці карантину.

"Цього року у мене з'явився новий друг. Маленький смугастий кошеня, якого ви знаєте під кличкою Каспер. Але головна подія цього року-момент, коли ми з Дашею стали не просто хлопець і дівчина, але вже чоловік і дружина, опора і підтримка один для одного. Я теж не стою на місці і продовжую вчитися. Відмінним завершенням цього року було отримання диплома в НАДУ👨 🏻 💻", - продовжив український ведучий.

Нагадаємо, що ведучий Микита Добринін і його дружина Даша Квіткова зачарували публіку ніжними фотознімками.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", український ведучий Микита Добринін розповів, яке солодке він любить їсти.

Також портал "Новинар" писав, що Микита Добринін поділився порадами про те, як можна все встигати.