Юна спадкоємиця легенди знаменитого російського серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк Анна вирішила влаштувати like time для своїх підписників. Молода дівчина одягла яскраву шубу і написала під своїм фотознімком умови цього конкурсу.

Відповідну публікацію Анна Заворотнюк розмістила у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.

Молода Анна дуже любить ділитися з шанувальниками різними професійними знімками або красивими відео. Крім того, вона любить спілкуватися зі своїми підписниками, що вона зробила і в цей раз, влаштувавши для фанатів конкурс.

Дівчина зробила like time, під час якого підписники можуть обмінюватися "лайками" на своїх профілях в соціальній мережі Instagram. Також Анна прикріпила знімок, на якому стоїть на тлі стіни зі стильним написом в цікавій шубці.

Скріншот зі сторінки Анни Заворотнюк в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Заворотнюк в Instagram

Популярні статті зараз

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Світлана Тарабарова в різних позах розповіла, від чого отримує задоволення

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Covid-19 несе приховану небезпеку: потрапляє в очі і викликає ускладнення

Все новости

"My inner Grinch💚Перший #лайктайм 2021🍾💚 ставте лайк на 3 моїх останніх поста🐄 пишіть "хочу лайки" під цим постом💚 ставте 5 лайків того, чий комент зверху🐄 лайки від мене найактивнішим💚 граємо чесно", - написала у своїй публікації Анна Заворотнюк.

Шанувальники дочки російської актриси почали виконувати умови конкурсу, щоб підвищити свою активність. Під фото Анни з'явилося багато коментарів зі словами "хочу лайки", що означає виконання всіх умови конкурсу.

Нагадаємо, що Анна Заворотнюк вирішила підвести підсумки минулого року, надівши гарну сукню.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", дочка Анастасії Заворотнюк Анна показала фанатам, як вона приводить себе в порядок.

Також портал "Новинар" писав, що Заворотнюк-молодша показала стильні фотознімки у ванній.