Зірка комедійного серіалу "Свати", молода талановита актриса і просто красуня Анна Кошмал поділилася з фанатами красивим кадром у своєму профілі в Instagram. Крім того, актриса звернулася до своєї аудиторії, розповівши їм про свої бажання і запитавши у них про їхні мрії.

Відповідним фотознімком Анна Кошмал поділилася на своїй офіційній сторінці в Instagram.

Талановита актриса поділилася красивим знімком, на якому вона сидить сумно на кріслі посеред величезної кімнати і дивиться у вікно. Дівчина запитала у фанатів, чи складають вони список бажань і про що вони мріють. Крім того, Анна розповіла історію з дитинства щодо бажань.

"Ви складаєте списки нових досягнень / бажань на рік вперед?) 📝 Чого б вам хотілося в новому році? І чи потрібно їх взагалі складати?🤷 🏼 ♀ ️ Всі мрії і бажання, що збулися, я зберігала глибоко в серці, нікому не розповідала і не зациклювалася на цьому. Просто була там, де повинна була бути і робила те, що могла... без надриву і драми)) і чесно зізнаюся, парочка списків бажань в моєму житті були абсолютно марними😁 я чітко пам'ятаю як в дитинстві, коли я загадувала бажання, мені завжди говорили "Не говори в слух, інакше не збудеться". І в цьому безумовно щось є... ✨", - почала Анна Кошмал у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Анни Кошмал в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Кошмал в Instagram

Популярні статті зараз

Володимир Дантес розповів про біль: "Мало око через ніс не дістали"

Актор Тарас Цимбалюк показав, від чого він отримує чисту насолоду

Кабмін затвердив мінімальний розмір окладу для держслужбовців

Напівгола Даша Астаф'єва вмостилася на підлозі, показавши обвислі груди: "Довелося..."

Все новости

Вона впевнена, що все обов'язково збудеться, неважливо, коли, головне, що потрібно завжди до цього готуватися. Також Анна Кошмал підкреслила, що вона завжди знаходить можливість загадати якісь бажання.

"А як у вас йдуть з цим справи? Карти візуалізацій? Списки? Новорічний ритуал "келих шампанського з попелом записки"?", - запитала у шанувальників українська актриса.

Нагадаємо, що українська актриса Анна Кошмал показала фотографію зі зйомок нового сезону серіалу "Свати".

Як раніше повідомляв портал "Новинар", відома актриса Анна Кошмал поділилася красивим ніжним фото в мережі.

Також портал "Новинар" писав, що зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал показала фото зі зйомок серіалу "Папік-2".