Яскрава солістка жіночого колективу "НеАнгели", талановита співачка, голос якої можна дізнатися серед усіх, жіночна артистка і любляча мати Слава Камінська поділилася новорічним знімком. Крім того, співачка написала оригінальний вірш в якості листа до Діда Мороза.

Відповідну фотографію Слава Камінська розмістила у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.

Всім відомо, що на даний момент Слава Камінська – самотня, адже вона минулого року розлучилася з пластичним хірургом Едгаром. Жінка вирішила написати листа Дідові Морозу, попросивши у нього справжнього чоловіка собі. Слава Камінська одягла яскраво-червоний костюм і стала біля ялинки, щоб зробити фото.

Скріншот зі сторінки Слави Камінської в Instagram
Скріншот зі сторінки Слави Камінської в Instagram

"Я пишу листа Дідові Морозу під червоного сухого келих. Заздалегідь пишу, щоб не пізно, і щоб він його прочитав. Дід Мороз, дорогий, шановний, який рік я прошу про одне, скромне і жіноче бажання, прийшли нарешті "його". Чесного, розумного, доброго, щоб термін придатності не підвів, Цвяхи забити здатного, не в голову мені, а в стіл. Щоб спертися мені можна було об сильне чоловіче плече, щоб на прохання про допомогу не робив обличчя цеглою. Щоб слова Його щось значили, не просто набір з букв. Щоб сильний зовні і мужній, а в душі трошки каблук. Зовнішність богів давньогрецьких не потрібна! Аби мені підходив. Прошу тебе по-людськи, Дід Мороз! Не підведи! Але ти, склеротик і старикашка, по голові тобі твоєю палицею. Знову пришлеш мені оленя з упряжки, і те, того, що не шкода!🤣 🤣 🤣 🤣 ", - написала в пості Слава Камінська.

Популярні статті зараз

Христина Асмус в одному ліфчику похвалилася великими "кокосами": "Схоже на анкету путани"

Дочка Анастасії Заворотнюк у відвертій сукні налякала фанатів худими ногами: "Кістки, аж моторошно"

У Британії заявили про вищу летальність нового штаму вірусу: "Є певні дані"

У дітей виявили дивні симптоми Covid-19: можна сплутати з іншою хворобою

Все новости

Нагадаємо, що українська співачка Слава Камінська одягла купальник і похвалилася знімком з відпочинку.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", популярна артистка Слава Камінська показала, як вона проводить час з дітьми.

Також портал "Новинар" писав, що співачка Слава Камінська звернулася до хейтерів, присвятивши їм цілий пост.