Популярна українська співачка, яскрава артистка і спокуслива жінка, любляча мати і дружина Анна Седокова показала сімейний знімок, зайшовши у великий ліфт. Відома артистка стоїть в ліфті разом зі своєю дочкою і молодим чоловіком Янісом Тіммою, а також з великим собакою.

Відповідну фотографію Анна Седокова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Українська артистка показала свою дочку і молодого чоловіка, латвійського баскетболіста Яніса Тімму. Всі вони стоять в ліфті, роблячи фотографію в дзеркалі, а дочка Седокової тримає в руці поводок і велику собаку.

"А вам діти не заважають? Чи може чоловік полюбити вашу дитину? Це дивлячись на скільки любите їх ви;) є два види любові. Перша вільна. Друга-злегка хвороблива прихильність до одного або іншого об'єкту, без якого людина відчуває себе неповноцінним. Це при вступних, що ваш чоловік або дитина щасливий і здоровий, просто без вас. І ось якщо зробити мінус один, залишитеся ви плюсом? Або станете половинкою?", - запитала у фанатів українська артистка.

Скріншот зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram

Популярні статті зараз

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."

Все новости

Вона підкреслила, що в її родині у кожного члена є власний особистий простір, куди вона не може просто так увірватися. Артистка акцентувала особливу увагу на її відносинах з дочкою Аліною, підкресливши, що в 18 років вона буде з'їжджати від них.

"Аліна знає, що в 18 років ми з нею обіймаємо один одного міцно і пташеня вилітає з гнізда 😂 бурчить звичайно на мене, але я це переживу. Вона знає, що це тому що я її люблю сильно. І себе люблю. І їй раджу.Жити в такому віці за Законами інших людей дивно. Потрібно жити за своїми. А в моєму будинку-мої. Я ніколи не мріяла бути подружкою своїй доньці. Я з жахом уявляю, що ми з нею разом в клубі випиваємо по шотіку B-52 і мчимо на танцпол. Це так само безглуздо як і мені тусуватися з її друзями. Я не її подружка .Я її Мама", - підкреслила Анна Сєдокова.

Нагадаємо, що українська артистка Анна Седокова розповіла страшну історію про сильний біль.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", співачка Анна Седокова порадувала фанатів розкішними образами.

Також портал "Новинар" писав, що відома співачка Анна Седокова звернулася до хейтерів за допомогою оригінального відео.