Молода спадкоємиця однієї з найзнаменитіших російських актрис Анастасії Заворотнюк, яка зіграла роль няні Вікі в серіалі "Моя прекрасна няня", Анна заінтригувала фанатів оригінальним знімком. Дівчина вирішила розповісти про те, що для неї означає сила людини.

Відповідну публікацію Анна Заворотнюк розмістила у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

Заворотнюк-молодша вразила наповал публіку новим знімком в оригінальному стилі. Дівчина одягла великий капелюх, залишивши видними лише пишні губи, світлий корсет і спокусливі рукавички. Юна Анна розповіла, що для неї сила в людині.

"У чому сила? Раніше я не розуміла, що ж особисто для мене є силою. Але життя навчило мене тому, що моя сила в душевному спокої🤍 це абсолютно дивовижне збіг, але після усвідомлення відповіді на це питання, я натрапила на цитату одного великого німецького письменника. Що ще ширше розкрила мої очі. Ще я прийшла до того, що такі збіги є чудесами", - підкреслила дочка Анастасії Заворотнюк.

Скріншот зі сторінки Анни Заворотнюк в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Заворотнюк в Instagram

Популярні статті зараз

Maruv скинула одяг і залишилася в одному ліфчику і трусах: "Роздягайся вже повністю"

Степанов розповів про користь січневого локдауну: "Результати, на які розраховували"

Гаряча болівійка Michelle Andrade зробила собі груди: "А талію куди діла"

Безсоромна Maruv в нижній білизні влаштувала садо-мазо: "Давай вже пельмень показуй"

Все новости

Далі дівчина вирішила навести слова Еріх Марії Ремарк про те, в чому ж полягає сила. Навіть якщо щось погане відбувається в житті, необхідно залишатися спокійними, сильними і незворушними.

"Сила в спокої. Ти повинен бути каменем. Люди приходять в твоє життя, люди йдуть з твого життя. Друзі зраджують. Ти спокійний. Вчорашні улюблені стають чужими. Ти спокійний. Близькі відвертаються. Ти спокійний. Час зникає між пальцями, навколишні божеволіють, одружуються, плодять дітей, гниють на роботі, шукають сенс в старих книгах, сідають на антидепресанти. А ти як і раніше спокійний. Ти незворушний. Ти-сильний."Еріх Марія Ремарк", - продовжила писати Анна Заворотнюк.

Нагадаємо, що юна Анна Заворотнюк захопила свою аудиторію фанатів фото в стильному вбранні з голою спиною.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", Заворотнюк-молодша показала свій ідеальний прес і татуювання.

Також портал "Новинар" писав, що Анна Заворотнюк показала, як вона наносить макіяж і робить укладку.