Днями український співак Віктор Павлік та його молода дружина Катерина Реп'яхова поділилися радісною новиною. Пара чекає на дитину. Але жодної інформації щодо статі та терміну вагітності вони не розповіли. 

Проте, зараз Катерина Реп'яхова вирішила, все-таки привідкрити завісу таємничості і розповісти деякі деталі своєї вагітності. 

"У моєму блозі є дві інтриги))) Який у мене термін?! І кого ми чекаємо?! 😊 Почну відкривати карти 🥰 Я так люблю свій день народження, так люблю початок літа, що Бог послав мені малюка саме на цей період. ПДР у мене 13 червня 😍 🥰 А 13.06 - мій день народження. Ось такий подаруночок на 27 років 🥰 ", - розповіла вона. Катерина Реп'яхова

Катерина Реп'яхова, instagram.com/repyahovakate
Катерина Реп'яхова, instagram.com/repyahovakate

Катерина Реп'яхова повідомила, що зараз знаходиться на 19 тижні вагітності, а стать своєї майбутньої дитини пара дізналася на 16 тижні. Проте, кого вони чекають, дружина Віктора Павліка так і не сказала.

Популярні статті зараз

Катерина Осадча зганьбилася на всю країну: "Соромно вже дивитися"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Напівгола Настя Каменських в купальнику потрясла попою перед Потапом

Більше тисячі: кількість хворих на Covid-19 в Україні знову зросла

Все новости

"Зараз у мене майже 19 тижнів. Стать ми дізналися на 16 тижні. Всього у мене було вже 4 УЗД: - Перше УЗД на 4 тижні, коли мені повідомили про вагітність. Друге, коли я ставала на облік. Це 8 тиждень. Третє - скринінг на 12 тижні. І четверте - 16 тиждень. Наступне буде в лютому на 21 тижні. Запитуйте, якщо щось ще цікаво ❤️", - розповіла вона. Катерина Реп'яхова

Віктор Павлік з дружиною, instagram.com/repyahovakate
Віктор Павлік з дружиною, instagram.com/repyahovakate

Нагадаємо, молода дружина Віктора Павліка повідомила, що чекає первістка: "Новий етап нашого життя". Проте, чутки про її цікаве положення вже ходили по соцмережі не один місяць.

Раніше ми повідомляли, що Дзідзьо відверто висловився про сольну кар'єру своєї дружини: "Завтра воно набридає". Українська співачка SLAVIA з 2013 року є дружиною відомого артиста Дзідзьо.

Нагадаємо також, Регіна Тодоренко показала свій перекус з хліба і шинки: "Мій графік божевільний". Телеведуча розповіла про свій насичений графік