Популярний український реп-виконавець, талановитий продюсер і наставник, а також актор, який підкорює телебачення, Олексій Потапенко (ПТП або Потап) поділився сонячним знімком. Актор розповів про те, як він побував під водою, що він там бачив, і прикріпив щасливе фото на водному скутері.

Відповідну фотографію Олексій Потапенко оприлюднив у своєму профілі в Instagram.

Український актор і репер прикріпив фото, де він в одних шортах зі щасливим обличчям, розставивши руки, сидів на водному скутері посеред красивого моря. Він розповів про те, як він побував під водою, а також про те, що він там бачив, підкресливши, що підводний світ сильно страждає через людей.

"Спостерігаючи за підводним світом чітко розумієш дві речі, ти-вдома, ти - в гостях! Вдома, тому що ти частина цієї великої екосистеми і колись і сам вийшов з води. В Гостях, тому що ти вже настільки забув ,хто ти і звідки ти ,що просто став інопланетянином для жителів глибин. По дорозі, досить довгій, від рифу до рифу, я бачив пластикову пляшку, черевик і ананас , артифакти присутності нас , але океан могутніше людської цивілізації ,він вбудує все ,що ми накидали в блакитну воду,в свою екосистему. Якщо залишити цей Джет у воді, то через 2 тижні в ньому будуть жити краби , а через рік він стане Рифом ,давайте дружити з природою, Матір'ю нашої!" - підписав свою фотографію український репер.

Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram
Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram

Популярні статті зараз

Дочка Олі Полякової вульгарно вмостилася на більярдному столі

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Зеленський відреагував на рішення КСУ: "Не завадить Україні боротися з корупцією"

Кароль на тлі чуток про вагітність здивувала змінами: "Постаріла дуже"

Все новости

Підписники популярного продюсера залишили під його новою публікацією багато коментарів.

"@realpotap клаааасссс🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 як покаталися?)", "Вибір за нами) дати притулок крабам)) згодна, в море занурювалися таке собі соврем - я інсталяція під водою залишки відпочинку, кульочки бичочки", - написали фоловери Потапа під його постом.

Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram
Коментарі зі сторінки Потапа в Instagram

Нагадаємо, що український актор Олексій Потапенко розповів, як йому вдалося досягти великого успіху.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", репер і продюсер Олексій Потапенко показав, що робить Настя Каменських нишком.

Також портал "Новинар" писав, що відомий актор і репер Олексій Потапенко показав оригінальний подарунок.