Кандидат у майстри спорту зі спортивної гімнастики, російська актриса кіно, телебачення і дубляжу, а також зірка серіалу "Інтерни" Христина Асмус поділилася яскравими знімками. Актриса показала, як вона спритно катається на ковзанці, розповівши про те, як вона боялася ставати на ковзани.

Відповідні кадри Христина Асмус оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Молода актриса розповіла про те, як їй страшно було надягати ковзани і виходити на каток. Вона одягла стильний костюм і показала, як вона вміє кататися. Пізніше Христина зізналася, що кататися на ковзанці – це величезне щастя для неї.

Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram

"Я була впевнена, що це буде велика ганьба!!!!!! 😂 💩 Я їхала в машині і мільйон разів уявляла як вийду на каток і відразу ж упаду. Потім ще раз. І ще раз... 🙈 Я не вставала на ковзани з 2014 року, коли брала участь в проекті "Льодовиковий період" 🧊 🎥 тоді у мене було 3 кінопроекти в паралель, випуск прем'єри, дуже багато вистав, грип з ускладненнями і взагалі я тільки народила 🤱 🏼 на льоду я проводила не так багато часу і була впевнена, що ноги підуть у відмову відразу, як на них одягнуть цей спортивний інвентар 😅 але не тут-то було!!!!! Чи то страх не лягати перед дитиною, чи то ще чого.... Але я котилася!!! ⛸ 🕺 🏼І норм ніби як! Жодного разу не впала і навіть знімати встигала))) Мож, в гумі такий чарівний каток, не знаю )))) коротше, каток - це просто Щастя неймовірне!!!!!!!!!!! 👍 🏻 Ви вставали хоч раз? Або хочете, але боїтеся? Куди ходите на каток? Прошу моїх друзів-фігуристів утриматися від опитування😂 😂 😂", - написала Христина Асмус у своїй публікації.

Популярні статті зараз

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Українці не довіряють вакцинам проти коронавірусу: результати дослідження

Пом'ята Настя Івлєєва скосила очі після новорічної ночі: "Схожа на бомжиху з вокзалу"

Надя Дорофєєва в трусах показала блискавку в цікавому місці: "Це незаконно"

Все новости

Нагадаємо, що російська актриса Христина Асмус показала кадри з дня народження дочки.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", актриса Христина Асмус нарвалася на критику через новий імідж.

Також портал "Новинар" писав, що відома актриса Христина Асмус показала найважливішу людину в її житті.