Українська співачка Наталія Могилевська на Водохреща заявила, що люди втратили зв'язок з природою. Вона навела у приклад собак, які добре розуміють, яка трава отруйна для них.

Про це Могилевська написала у своєму Інстаграмі. Співачка зауважила, що раніше люди чули, як і тварини, могли бачити вночі, відчували запах отруйних і корисних рослин. Однак, зараз все змінилося. Вона також опублікувала фото на набережній. Співачка сидить боком з оголеними ногами та плечем.

"Чому собака знає, яка трава для неї корисна або отруйна, а людина - ні? Та тому, що ми втратили зв'язок з природою. Ми раніше чули, як тварини, могли бачити вночі, відчували запах отруйних і корисних рослин...Людина втратила зв'язок з природою, і такі свята, як сьогодні, дуже важливі, дуже цінні!", - поділилася вона. Наталія Могилевська

Наталія Могилевська, instagram.com/nataliya_mogilevskaya
Наталія Могилевська, instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Наталія Могилевська додала, що природа набагато сильніша штучного інтелекту, вона може дати нам знання і силу, рівних яким немає. Тому такі свята як Богоявлення є способом відчути її силу і необмежені можливості.

Популярні статті зараз

Постаріла Христина Асмус у чоботях для болота показала свої "олівці"

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Пом'ята Настя Івлєєва скосила очі після новорічної ночі: "Схожа на бомжиху з вокзалу"

Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал зробила несподіване зізнання: "Виходила лише за необхідністю"

Все новости

"Природа набагато сильніша штучного інтелекту, природа може дати нам знання і силу, рівних яким немає на планеті Земля. Наука і медицина не змогли пояснити велич того, що дарує нам стихія. Такі свята - великий спосіб відчути її силу і необмежені можливості навколо нас, а також всередині нас. Вітаю вас зі святом Водохреща! Бажаю вам чистоти і в будинку, і в тілі, і в вашому серці." - поділилася співачка. Наталія Могилевська

Наталя Могилевська, фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya
Наталя Могилевська, фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Нагадаємо, молода дружина Віктора Павліка повідомила, що чекає первістка: "Новий етап нашого життя". Проте, чутки про її цікаве положення вже ходили по соцмережі не один місяць.

Раніше ми повідомляли, що Дзідзьо відверто висловився про сольну кар'єру своєї дружини: "Завтра воно набридає". Українська співачка SLAVIA з 2013 року є дружиною відомого артиста Дзідзьо.

Нагадаємо також, Регіна Тодоренко показала свій перекус з хліба і шинки: "Мій графік божевільний". Телеведуча розповіла про свій насичений графік