Солістка поп-групи "НеАнгели", співачка, яка має неймовірно сильний голос і вміння красиво себе подавати, любляча мати і просто красива жінка Слава Камінська присвятила пост відносинам. Вона прикріпила літню фотографію і написала про те, як вона ставиться до минулого життя.

Відповідний фотознімок з'явився в профілі слави Камінської в Instagram.

Артистка показала літній знімок, де вона сидить на траві в шортах і чорній футболці, підібгавши ноги і дивлячись вдалину. Вона вирішила поділитися тим, що для неї означають колишні і минуле життя. Співачка написала величезний пост, який присвятила цій темі.

"Тема сьогоднішнього уроку: колишні справжніх і справжні колишніх🤣 хто б що мені не говорив, але завжди присутній момент порівняння. Причому, у кожної сторони🤪 іноді спливають картинки минулих відносин, особливо, коли в цих моментах було комфортно. І тут може з'явитися привід для конфлікту🤣 від цих гачків потрібно позбавлятися! Жити сьогоднішнім днем і отримувати нові уроки, формувати нові звички (від яких, можливо, теж доведеться позбавлятися 🤣 🤣 🤣 🤣 коли-небудь ️ ️ ми боїмося приймати майбутнє у Зв'язку з невідомістю, звикаємо до людей , але більше-до свого стану поруч з ними. Зміни тягнуть за собою нову адаптацію до себе нинішнього. Це складно, але потрібно пам'ятати, що нове — воно і в Африці нове!:)", - почала свою промову Слава Камінська.

Скріншот зі сторінки Слави Камінської в Instagram
Скріншот зі сторінки Слави Камінської в Instagram

Популярні статті зараз

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри

Maruv без сорому і совісті зняла штани і залишилася в одних трусах

Заборону на в’їзд до України посилено: нові правила закриття кордонів

Все новости

Також вона підкреслила, що вона теж озирається в минуле, але потім нагадує собі про те, що все так, як і повинно бути. Слава також додала, що у неї в житті було багато нетипових ситуацій, але вона зуміла зберегти хороші відносини практично з усіма.

"А мені завжди цікаво з цікавими людьми🤣 трохи шкурно, а чому ні? Та й взагалі немає нічого прекраснішого нормального людського спілкування. І перш ніж вступати в конфлікт через власного его або комплексів неповноцінності, згадайте фразу: "Всі ми-тимчасові гості в житті один одного". Аминь 🙏🏼🤣🤪 Гарного дня😘", - додала українська співачка у своєму пості.

Нагадаємо, що українська співачка Слава Камінська шокувала фанатів кадрами у весільній сукні.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", відома артистка Слава Камінська показала красиве фото з ніжним макіяжем.

Також портал "Новинар" писав, що артистка Слава Камінська показала фотографію з аеропорту.