Відомий в Україні репер, талановитий продюсер і яскравий актор, а також заслужений артист нашої країни Олексій Потапенко (він же Потап або ПТП) порадував мережу фотографією з дружиною Настею Каменських. Він підійшов до неї ззаду і ніжно обійняв, написавши черговий філософський пост.

Відповідну фотографію Потап розмістив у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

Останнім часом профіль Потапа став поповнюватися різними філософськими висловами на різні теми. Цього разу репер порадив підписникам відправити запит до Всесвіту і чекати на відповідь, а не слухати інших людей.

Він прикріпив фото з Настею Каменських, де він стоїть ззаду і обіймає щасливу дружину. Та, в свою чергу, закрила очі і посміхнулася, вона одягнена в яскраво-салатовий купальник. Видно, що фотографія була зроблена під час їх спільного відпочинку на Мальдівах.

Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram
Скріншот зі сторінки Потапа в Instagram

Популярні статті зараз

Дочка Олі Полякової вульгарно вмостилася на більярдному столі

Гаряча болівійка Michelle Andrade зробила собі груди: "А талію куди діла"

Розпатлана Настя Івлєєва не відійшла від похмілля після новорічної ночі: "Елджей номер два"

Тіна Кароль в шкіряному вбранні розпалила пожежу в серцях фанатів: "Відвал всього"

Все новости

"Люди завжди шукають інструкцію для життя, у фільмах,новинах,постах селебріті,книгах,зборах,релігії, музичних альбомах. Як буд-то інструкція до життя, це посібник з управління мікрохвильовою пічкою . Все на що ви можете натрапити в цих пошуках створено,написано і придумано людьми. Ви звичайно отримуєте інформацію, але завжди посередником в її передачі стають досвід попередніх поколінь або фантазія творців попередників або сучасників. Навіщо вам посередники? Це зіпсований телефон. Надішліть запит прямо в космос, у всесвіт і отримуйте відповіді безпосередньо!!" - радить Олексій Потапенко у своєму новому пості.

Нагадаємо, що український репер Олексій Потапенко показав яскраве фото з відпочинку на Мальдівах.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", відомий продюсер Олексій Потапенко показав яскраве відео з танцями зі своєю групою Mozgi.

Також портал "Новинар" писав, що репер і актор Олексій Потапенко показав напівоголені знімки в лазні.