Тренерка "Зважених та щасливих" Марина Боржемська вважає, що вивчати себе і своє тіло можна і потрібно все життя. Вона поділилася списком літератури, яка допоможе краще зрозуміти свій організм і його потреби. Відповідний пост з'явився на сторінці Боржемської в Інстаграмі. 

"Вивчати себе і своє тіло можна і потрібно все життя 💥 Крім того, є багато літератури, яка допоможе краще зрозуміти свій організм і що йому дійсно потрібно. Хочу вам дати кілька рекомендацій - цікаві книги, які відкриють вам нові факти про себе.  А як ви займаєтеся своїм організмом? Що читаєте, які програми дивіться? Як часто відвідуєте лікарів?😏", - поділилася вона. Марина Боржемська

Марина Боржемська, instagram.com/uzelkova.marina
Марина Боржемська, instagram.com/uzelkova.marina

Рекомендації книг від Марини Боржемської: 

1. "Розумний ген", Кетрін Шенахан. Свіжі фрукти і овочі, їжа, повна необхідних ферментів, мінералів і вітамінів, м'ясо, зварене на кістці, органічні продукти – ось чотири принципи, які доктор Кейт Шанахан визначає як основні стратегії здорового харчування.

2. "Їжа і мозок. Що вуглеводи роблять зі здоров'ям, мисленням і пам'яттю», Девід Перлмуттер. Книга про шкоду улюблених вуглеводних продуктів – цукру, хліба і тд.

3. "Нація фастфуду", Ерік Шлоссер. Ця книга допоможе зазирнути за лаштунки харчової індустрії, зрозуміти, що саме Ти їси, і почати приймати більш усвідомлені рішення при виборі продуктів харчування.

4. "Клітина" на дієті". Наукове відкриття про вплив жирів на мислення, фізичну активність і обмін речовин, Джозеф Меркола.

5. "Що приховує шкіра. 2 квадратних метри, які диктують, як нам жити", Йаель Адлер. Людська шкіра-дивовижний орган, найбільший з усіх, що у нас є. Її площа майже два квадратних метри! Шкіра-це наша антена. Вона може передавати і приймати сигнали і дає їжу нашим почуттям.

6. "Чарівний кишечник. Як наймогутніший орган керує нами", Джулія Ендерс. Багато соромляться говорити про кишечнику вголос. Може бути, саме тому ми так мало знаємо про наймогутніший орган, який керує нашим організмом.

Популярні статті зараз

Леся Нікітюк у легкій сукні згадала сумну історію: "Дуже плакала і відчувала себе жертвою"

Поплавський зізнався, як здобув славу і визнання: "Нема грошей навіть на автобус"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Голий Потап заліз у воду і показав те, що бачить тільки Настя Каменських

Все новости

Марина Боржемська, instagram.com/uzelkova.marina
Марина Боржемська, instagram.com/uzelkova.marina

Нагадаємо, молода дружина Віктора Павліка повідомила, що чекає первістка: "Новий етап нашого життя". Проте, чутки про її цікаве положення вже ходили по соцмережі не один місяць.

Раніше ми повідомляли, що Дзідзьо відверто висловився про сольну кар'єру своєї дружини: "Завтра воно набридає". Українська співачка SLAVIA з 2013 року є дружиною відомого артиста Дзідзьо.

Нагадаємо також, Регіна Тодоренко показала свій перекус з хліба і шинки: "Мій графік божевільний". Телеведуча розповіла про свій насичений графік