Яскравий теле- і радіоведучий, колишній головний редактор чоловічого журналу XXL, а також люблячий чоловік і майбутній татусь Микита Добринін поділився приємною історією. Ведучий розповів про те, як він радий, що незабаром в їх з Дашею Квітковою родині з'явиться дитина.

Відповідну фотографію Микита Добринін оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Всім відомо, що днями Микита поділився з фанатами чудовою фотографією, на якій він стоїть на одному коліні і ніжно цілує живіт Даші. Вони повідомили, що в їхній родині з'явиться дитинка, а тепер Микита поділився своїми емоціями від того, що він скоро буде татом.

Він поділився знімком, на якому тримає Дашу на руках і радісно дивиться їй в очі. Дивлячись на живіт Даші, можна помітити, що він вже добре видно, їй дуже навіть до лиця вагітність.

"Зараз у нас дуже відповідальний і дуже класний період, ми чекаємо дитину🤰 🏼. Багато жінок задаються питанням: А чи хочуть сучасні чоловіки дітей, чи не ризиково зараз створювати сім'ю? Думаю, все залежить тільки від чоловіка☺️. Деякі хочуть, деякі поки не хочуть, а деякі взагалі ніколи хотіти не будуть, не тому що вони інфантильні і не відповідальні, а тому, що їм це зовсім не потрібно. Ми дуже хотіли дитину✨і були впевнені, що це вийде просто по клацанню. Але ні. Минув якийсь час і Даша зайшла в спальню із загадковою посмішкою Мона Лізи, з білою пластмасою в руках", - почав розповідати Микита Добринін.

Популярні статті зараз

Леся Нікітюк у легкій сукні згадала сумну історію: "Дуже плакала і відчувала себе жертвою"

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Партія Кличка витратила майже 46 млн за два тижні кампанії - ЗМІ

В Україні вводять водійське посвідчення і техпаспорт нового зразка: що буде зі старими документами

Все новости

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Він підкреслив, що дуже радий, що саме Даша стане матір'ю його дитини, Микита навіть сказав, що він плакав від щастя. Ведучий розповів, з чого починається їх день і якого розміру зараз плід в животі Даші.

"Кожен день починається з погладжування пузика Даші, а далі в спеціальному мобільному додатку ми дивимося співвідношення розмірів малюка і фруктів/солодощів. Зараз, наприклад, він трохи більше груші. Коротше, хлопці, це диво і діти це нереальний кайф. Упевнений, я повторю це ще сотні разів, будьте впевнені", - додав український ведучий.

Нагадаємо, що ведучий Микита Добринін показав, що вони з Дашею Квітковою їдять на Мальдівах.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", український ведучий Микита Добринін поділився романтичним відео з дружиною Дашею Квітковою.

Також портал "Новинар" писав, що ведучий Микита Добринін розповів шанувальникам радісну новину.