Популярний український ведучий, радіо- і телезірка, а також екс-учасник романтичного телешоу "Холостяк", люблячий чоловік і майбутній тато Микита Добринін написав новий пост. Ведучий вирішив торкнутися теми виховання дітей, розповівши про захоплення.

Відповідну публікацію Микита Добринін розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Ведучий прикріпив фотографію, де він з розстебнутою сорочкою лежить на гамаку в чорних сонцезахисних окулярах. Він вирішив торкнутися теми виховання, оскільки незабаром сам стане батьком.

"Мені подобається, що я можу викладати наші танці, а іноді можу говорити з вами на серйозні теми. Як майбутній батько, замислююся про виховання дітей, по вихованні себе(це навіть важливіше). Ви самі знаєте, що батьки в певний момент хочуть віддати свою дитину, наприклад, на художню гімнастику або балет. Іноді навіть хлопчика. Ти можеш бути проти, але твоєї думки навіть не запитають. Ти можеш хотіти піти на хокей🏒, малювання або карате, але мама завжди мріяла про сина на великій сцені, а платить за твоє життя вона, тому вона замовляє музику", - почав розповідати український ведучий.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Популярні статті зараз

Michelle Andrade з голими грудьми і розсунутими ногами показала свою сутність: "Майже ліфчик зняла"

Микита Добринін зробив відверте зізнання: "Задовбали всі ці навантаження"

Напівгола Даша Астаф'єва вмостилася на підлозі, показавши обвислі груди: "Довелося..."

Партія Кличка витратила майже 46 млн за два тижні кампанії - ЗМІ

Все новости

Далі він торкнувся актуальну тему щодо того, що батьки самі вирішують, ким стане їхня дитина. Микита вважає, що таким чином батьки позбавляють можливості дитини робити щось самому.

"Ти хочеш стати програмістом, хочеш грати музику або займатися якимись специфічними справами. Мама хапається за голову, ТАТО хмурить брови: вони хотіли, щоб ти став економістом☺️, юристом і ще ким-небудь, що приносить гроші. Згадую своїх двох товаришів, з якими вже не спілкуюся. Чуваків батьки буквально на силу змусили вчитися на лікарів. Один з них скаржився мені, як його задовбали всі ці навантаження і як він ненавидить хірургію та інші медичні науки. З батьками ці двоє жахливо сралися, я якось навіть застав одну сцену з биттям ноута. З третього курсу обидва товариші пішли", - продовжив Микита Добринін.

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін розповів зворушливу історію про вагітність Даші Квіткової.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", популярний радіоведучий Микита Добринін незабаром стане батьком.

Також портал "Новинар" писав, що ведучий Микита Добринін порадував фанатів відвертим знімком.