Популярна українська артистка, дизайнер одягу і талановита актриса, телеведуча Анна Седокова поділилася новим фотознімком з відпочинку закордоном. Співачка присіла на краю біля басейну в злитому купальнику і великому капелюсі, зробивши сокровенне визнання.

Відповідну фотографію Анна Седокова розмістила в своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

Останнім часом у Анни сталося серйозне перезавантаження, нещодавно вона навіть говорила про те, що починає нове життя в мережі. За її словами, вона відписалася від усіх новинних каналів і обмежила коментарі, залишивши лише відгуки знайомих їй людей.

А тепер Седокова раптово зробила відверте зізнання, яке більше схоже на сповідь. Вона одягла злитий купальник, сіла біля басейну, підібгавши ноги, і прикрила своє обличчя величезним капелюхом.

Скріншот зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Сєдокової в Instagram

Популярні статті зараз

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Кондратюк заявив, що з Росією треба розірвати всі відносини: "Останній притулок негідників"

Кудрявцева через 5 років розкрила правду про Шепелєва: "Він потішався над Жанною"

90-річний Чапкіс одружився вчетверте: дружина молодша на 52 роки

Все новости

"І закрилася вона на тринадцять замків, щоб душу ніхто не топтав. Ні, вона ніколи не боялася вовків, адже страшніше не вовк, а шакал... був час, і душу відкривши нарозхрист, довіряла, намагаючись допомогти. Але як тільки вона залишалася в сльозах, Все збігали відчайдушно геть... а вона посміхалася весняним променям, витираючи сльозу рукавом... слабкій жінці, мабуть, все по плечах... навіть бути іноді мужиком... не скиглити і не нити, а себе відібрати у депресії і у туги. Жити складніше, ніж, руки схрестивши, вмирати. Шрами серця її глибокі ... цю душу свердлили обманом не раз, підло в спину штовхали, сміючись... але алмазом завжди залишається алмаз, навіть якщо забруднюють в бруд... розлютитися б їй, стати набагато черствій, тільки серце - кошеням сліпим також вірить в любов, в доброту і в людей, небес посміхаючись сивим...", - написала у своєму пості Анна Седокова.

Нагадаємо, що українська співачка Анна Седокова згадала про свій страшний період.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", артистка і телеведуча Анна Седокова похвалилася соковитим тілом в купальнику.

Також портал "Новинар" писав, що актриса і співачка Анна Седокова поділилася яскравим відео з відпочинку закордоном.