Колишня солістка колективу "Блестящие", талановита актриса і російська співачка, а також телеведуча Анна Семенович раптово згадала своє минуле. Дівчина показала свої архівні фотографії і розповіла про те, чи потрібно копатися в минулому житті.

Відповідні фотознімки Анна Семенович опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Дівчина вирішила покопатися в минулому, розповівши про те, що вона згадала і чи хотіла б вона щось змінити. Анна поділилася архівними фотознімками і написала цінний пост для фанатів. Вона порекомендувала їм не копатися в минулому, а просто прийняти цей досвід для майбутнього.

"Чіпляння за минуле🤨 дуже цікава тема для мене, раніше я любила катувати себе, і копатися в своєму минулому. Я прям згадувала ситуацію з далекого минулого і думала: от би я тоді вчинила інакше, все було б набагато краще 😏 ви не уявляєте скільки я всього розібрала з минулого 😂 😂 і скільки мені знадобилося часу, щоб сказати собі - Стоп!!! Копання в минулому-це забір енергії з майбутнього! Тоді я поступала як вміла будучи в <том > віці і в <тому> стані . Головне-зрозуміти це і пробачити себе за всі помилки . Просто взяти той досвід в сьогодення, і більше їх не повторювати", - почала свою промову Анна Семенович.

Скріншот зі сторінки Анни Семенович в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Семенович в Instagram

Популярні статті зараз

Maruv без сорому і совісті зняла штани і залишилася в одних трусах

Поплавський зізнався, як здобув славу і визнання: "Нема грошей навіть на автобус"

Пишні коржі на кефірі з начинкою: простий рецепт, з яким забудете про звичайний хліб

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

Скріншот зі сторінки Анни Семенович в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Семенович в Instagram

Анна висловила бажання не зливати свою енергію в минуле, особливо, коли вона починає згадувати, що було 5 або 10 років тому. Артистка радить фанатам йти сміливо в майбутнє життя і не обертатися на те, що було в минулому.

Скріншот зі сторінки Анни Семенович в Instagram
Скріншот зі сторінки Анни Семенович в Instagram

"Зараз я живу набагато щасливіше, розуміючи , що минуле давно пройшло, що попереду тільки майбутнє, яке залежить від мене і від моєї енергії . ❤️❤️❤️ Не копайтеся в минулому, йдіть сміливо в майбутнє, воно прекрасно 😘", - порекомендувала російська артистка своїм фоловерам.

Нагадаємо, що російська артистка Анна Семенович поділилася ніжною фотографією.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", відома співачка Анна Семенович показала оголені фото з лазні.

Також портал "Новинар" писав, що Анна Семенович показала, як вона проводить час на відпочинку.