Яскрава українська співачка, теле- і радіоведуча, автор пісень Оля Цибульська порадувала шанувальників новим віршем свого виробництва, який вона написала у своєму пості. Також співачка прикріпила стильне фото, де вона без ліфчика дивиться в камеру і спокусливо тримає волосся руками.

Відповідну публікацію Оля Цибульська оприлюднила у своєму профілі в Instagram.

Співачка ось уже більше 10 років радує публіку своїми яскравими виступами або ж веденням різних телепередач. Вона точно знає, як потрібно себе вести на публіці, щоб вона із захопленням дивилася на співачку.

Цього разу Оля написала новий красивий вірш, який залишила у своїй публікації. Крім того, Цибульська прикріпила фото, де вона тримає руками своє волосся, на її вухах – кільця-сережки, а на тілі – короткий топік на голі груди. Вона пристрасно дивиться в камеру, піднявши руки.

"Дуже давно не писала. Народилося. Як тобі? Казав вуста - то гаряче сонце,⠀ Слова колючі, немов троянда...Коли ми дихаєм в такт, мій любий То інша плаче, як сарабанда. Ховав від світу мене на грудях, Дурманив словом немов лаванда ... Коли ми дихаєм в такт, мій любий То інша плаче, як сарабанда. Торкалось небо то дня, то ночі, Тікав із пекла до мого раю. Коли ти з нею чи ми далеко... Я ніби ранок за мить згораю. Бери вуста, що гаряче сонце. Дурмань словами, немов лаванда.. Буду кричати у такт з тобою... Хай інша плаче, як сарабанда🔥", - написала у своєму пості Оля.

Популярні статті зараз

Стала відома справжня ціна на український газ, скільки переплачуємо

Пенсія 7800 грн: Кабмін затвердив категорії громадян, яким підвищать виплати з 1 січня 2022 року

"Приват" і Monobank блокують рахунки українців: що необхідно зробити, щоб повернути доступ до грошей

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

Скріншот зі сторінки Олі Цибульської в Instagram
Скріншот зі сторінки Олі Цибульської в Instagram

Новий вірш і фото настільки запало в душу шанувальникам її творчості, що вони миттєво почали писати свою думку в коментарях.

"🔥🔥🔥🔥🔥Гаряча "жіночка"... ❤", "🔥пекуча!", "Кльовий вірш!! Дуже гарно написано🔥 Сама пишу, теж буває, що довго не пишеться, а потім бац - 3 штуки за ніч☺️", "Ну тут немає що і казати. Але мабуть було холодно", - написали підписники Олі Цибульської.

Коментарі зі сторінки Олі Цибульської в Instagram
Коментарі зі сторінки Олі Цибульської в Instagram

Коментарі зі сторінки Олі Цибульської в Instagram
Коментарі зі сторінки Олі Цибульської в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Юлія Саніна показала яскраве відео з танцювальної студії.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", відома артистка Michelle Andrade показала відео з подкасту зі своєю участю.

Також портал "Новинар" писав, що співачка Слава Камінська показала своє тіло в одному купальнику на відпочинку.