Знаменита російська телеведуча, актриса кіно, учасник гумористичного телешоу "Comedy Woman" Катерина Варнава поділилася сонячним знімком в автомобілі. Дівчина вирішила торкнутися теми ролі жінок в суспільстві, присвятивши цьому питанню цілий пост.

Відповідну публікацію Катерина Варнава оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Популярна телезірка вирішила розповісти про те, яку ж роль відіграють жінки в нашому соціумі. Вона прикріпила фото, де сидить в яскравому светрі і капелюсі в автомобілі, а на її половину обличчя світить сонце.

"Якщо ввести в інтернет-пошуку "жінка цитати", то вам випаде незліченна кількість того, що жінка повинна.. На думку великих умів минулого і сьогодення в 90% випадках жінка повинна любити, піклуватися, зберігати вірність, здаватися, приймати.. ах так, ще красиво одягатися і красиво роздягатися. І хто був би проти, якби історія не обмежувала жінку лише цим", - почала свою промову російська ведуча.

Скріншот зі сторінки Катерини Варнави в Instagram
Скріншот зі сторінки Катерини Варнави в Instagram

Популярні статті зараз

Сьогодні не можна сваритися: велике церковне свято 17 жовтня, що забороняється

Без сертифіката на вихід: нові правила для громадського транспорту, кого чекають подвійні перевірки

Штраф 510 грн: за що українцям прийдеться заплатити з 1 жовтня

"Приват" і Monobank блокують рахунки українців: що необхідно зробити, щоб повернути доступ до грошей

Все новости

За її словами, в 2021 році жінкам дозволили водити вантажні машини, електропоїзди і працювати в різних професіях. Вона вважає, що робота взагалі не повинна ділитися на чоловічу і жіночу, а також не можна забороняти людям працювати там, де вони хочуть.

"Справа в тому, що професійна діяльність взагалі не повинна розділятися за статевою ознакою. Жінки, чоловіки..люди..і вони всі різні, і хто кого сильніше або витривалішими - взагалі приголомшливо цікаве питання, після якого зазвичай драматична тиша і флешбеки в минуле. Не повинно бути заборон і забобонів через статі. Повинні бути можливості. А людина сама вирішить, під силу їй / йому ця робота чи ні. Відчуваєте різницю?" - поцікавилася Катерина Варнава у своєму пості.

Нагадаємо, що українська телеведуча Катерина Осадча показала спільне фото з дівою Тіною Кароль.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", ведуча Леся Нікітюк показала свою соковиту фігуру в купальнику.

Також портал "Новинар" писав, що ведучий Юрій Горбунов показав фото з нічних зйомок з Катею Осадчою.