Популярний радіо- і телеведучий України, а також колишній герой романтичного реаліті-проекту "Холостяк" Микита Добринін торкнувся теми одруження. Ведучий вирішив відповісти на питання, що потрібно робити, якщо хочеться одружитися, але немає фінансових коштів на це.

Відповідну публікацію Микита Добринін розмістив у своєму профілі в Instagram.

Нещодавно Микиті в соціальній мережі написав один з підписників, який поставив йому питання про одруження і попросив поради. Підписник запитав, що робити, якщо хочеться одружитися, але грошей немає. Микита відразу почав розгорнути цю тему, прикріпивши милі селфі-знімки з Дашею Квітковою.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

"Сьогодні переглядав директ і побачив повідомлення від одного хлопця, "хочу одружитися але немає грошей. Що робити?". Несподівано, але дякую, що шлете такі питання⚡️. Скажу відразу, у тебе все добре і ось чому: жінка, з якою ти хочеш жити, тебе любить, а ти любиш її. Власне, одного цього достатньо, щоб жити разом. Серйозно, всі фінансові питання💶завжди йдуть слідом, але взаємної симпатії реально достатньо, щоб жити разом щасливо🍾. Так, хреново, якщо у тебе немає власного житла, але у половини України його теж немає. Тобі доведеться більше орати, щоб забезпечити свою майбутню сім'ю житлом", - почав свою промову Микита Добринін.

Популярні статті зараз

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Партія Кличка витратила майже 46 млн за два тижні кампанії - ЗМІ

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Він також підкреслив, що не потрібно боятися залишитися без роботи, адже таке відбувається з кожним. За словами Микити, потрібно працювати заради свого ж щастя і не варто переживати, треба жити в своє задоволення.

"Як тобі бути? Просто живи далі, живи собі на втіху. Все у тебе вийде, впевнений в цьому", - підкреслив ведучий у своїй публікації.

Нагадаємо, що ведучий Микита Добринін поділився спокусливим знімком з Дашею Квітковою.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", український радіоведучий Микита Добринін показав миле фото з Дашею Квітковою.

Також портал "Новинар" писав, що популярний ведучий Микита Добринін торкнувся теми виховання.