Відомий український актор, справжній "Серцеїд", герой серіалу "Чорний Ворон" і учасник шоу "Танці з зірками" Тарас Цимбалюк повідомив фанатам сумну новину. Під час зйомок Тарасу випадково пошкодили його ніс, що він продемонстрував на фото і знімку в лікарні.

Відповідні фотофайли Тарас Цимбалюк розмістив у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.

Актор повідомив про те, що під час зйомок буває різне, цього разу в момент бійки на знімальному майданчику його партнер не розрахував сили і випадково розбив ніс Тарасу. У підсумку у нього - закритий перелом кісток носа, що він показав на знімку з лікарні.

Скріншот зі сторінки Тараса Цимбалюка в Instagram
Скріншот зі сторінки Тараса Цимбалюка в Instagram

"Ми знімали бійку, котру, як мені здалося, ми відточили і прийнялися знімати... Але так вийшло, що мій партнер не розрахував траекторію польоту руки, ще й трохи посковзувся і дав мені в ніс... Одразу калюжа крові, закінчений на половині знімальний день і як результат : закритий перелом кісток носа, також наклали шви, бо ще й маю розсік", - поділився Тарас Цимбалюк зі своїми фоловерами.

Популярні статті зараз

Ціни злетять в три рази: українців попередили про масовий дефіцит картоплі

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

Все новости

Скріншот зі сторінки Тараса Цимбалюка в Instagram
Скріншот зі сторінки Тараса Цимбалюка в Instagram

У підсумку, йому прописали, як мінімум, тиждень лікарняного режиму через те, що потрібно уважно спостерігати за травмою. Тарас підкреслив, що йому прописали ще й 5 препаратів, тому зараз він знаходиться вдома, маже мазями і пшикає ніс.

Скріншот зі сторінки Тараса Цимбалюка в Instagram
Скріншот зі сторінки Тараса Цимбалюка в Instagram

"Продюсерам проектів, у котрих я задіяний, звичайно, не дуже приємно, бо пару тижнів були розписані без вихідних, але життя внесло свої корективи. Більш того, від таких ситуацій жоден актор не застрахований. Але, звичайно, цей досвід варто прийняти до копілки і зробити правильні висновки. Тому, друзі, бережіть себе і своїх колег. Будьте здорові!" - написав український актор у своєму пості.

Нагадаємо, що український актор Тарас Цимбалюк поділився затишним фото зі своєю коханою.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", відома телезірка Тарас Цимбалюк показав, як вони відпочивають з коханою дівчиною.

Також портал "Новинар" писав, що актора Тараса Цимбалюка несподівано порівняли з Джонні Деппом.