Українська прима-балерина, талановита танцівниця, член журі самого танцювального телепроекту "Танці з зірками", учасниця шоу "Маскарад" Катерина Кухар поділилася розкішними знімками з чоловіком. Вона подякувала всім за круте відзначення свого дня народження.

Відповідну публікацію Катерина Кухар опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Не так давно Українська балерина відзначила свій день народження, на святкуванні було багато зіркових гостей, а кількість привітань була величезною. У зв'язку з цим Катя вирішила написати цілий пост, який присвятила прекрасному святу.

Вона поділилася красивими знімками зі своїм чоловіком Олександром Стояновим. Катя одягнена в ніжну сукню золотистого кольору і туфлі на підборах, а її чоловік – в красивий класичний костюм. Подружня пара показує справжню любов і ніжність на знімках.

Скріншот зі сторінки Каті Кухар в Instagram
Скріншот зі сторінки Каті Кухар в Instagram

Популярні статті зараз

Штраф 170 тис. грн: Кабмін пішов на жорсткі кроки, торкнутися може кожного українця

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Все новости

"28.01.2021 Цей день однозначно залишиться в моєму серці....♥️ Святковий вечір був настільки чарівним і душевним, що закінчувати його зовсім не хотілося...🥳 ✨ Фарб додавав ще той факт, що кожен з присутніх підтримав авантюру мого чоловіка і до останнього тримав все в секреті, навіть коли за п'ять хвилин до мого виходу в зал ми ще спілкувалися по телефону...📱 😜 Насправді, день народження цього року став для мене двотижневим... а кількість привітань побила всі рекорди!🎊", - зазначила Катерина Кухар у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Каті Кухар в Instagram
Скріншот зі сторінки Каті Кухар в Instagram

Балерина також підкреслила, що досі продовжує відповідати на різні повідомлення і дзвінки, а також отримувати подарунки. Вона навіть вперше відзначила своє свято не на гастролях, як зазвичай, а з родиною закордоном, а потім – з друзями в Києві.

Скріншот зі сторінки Каті Кухар в Instagram
Скріншот зі сторінки Каті Кухар в Instagram

"P. S. Коли я успішно впоралася з транспортуванням всіх подарунків і квітів (під кінець наступного дня), справа залишилася за малим — все розібрати. І я зловила себе на думці, що вдячна людям, які все-таки підтримують старі традиції і розуміючи всю метушню і надлишок емоцій, залишають підписані листівки...🙈 🎁", - продовжила балерина.

Нагадаємо, що балерина Катерина Кухар показала розкішну розтяжку з чоловіком на морі.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", танцівниця Катерина Кухар написала Великий пост на честь свого дня народження.

Також портал "Новинар" писав, що українська балерина Катерина Кухар показала ніжні знімки в красивій короткій сукні.