Відома російська телеактриса, ведуча, а також кандидат у майстри спорту зі спортивної гімнастики, зірка серіалу "Інтерни" Христина Асмус поділилася милим знімком. Зірка телебачення вирішила написати про себе кілька фактів і порівняти їх з фактами своїх фоловерів.

Відповідну публікацію Христина Асмус опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Зірка російського телебачення вирішила поспілкуватися з підписниками, поділившись з ними стильним фото. Вона одягла сірий светр, чорний капелюх і посміхнулася в камеру. Христина написала про себе 10 фактів, а також поцікавилася, у кого є такі ж.

Фото Христини Асмус
Фото Христини Асмус

"Ваші улюблені і довгоочікувані факти!!!!!! 🚀🚀🚀🔺 1. Я ношу бездротові навушники і мене дратує, коли сідає один з них. Я вже краще взагалі буду без них, ніж "потрапляє" тільки в одне вухо 🎧 ))))))🔺 2. У школі я була рекордсменом за кількістю прочитаних слів в хвилину ≈ 3. Я люблю дивитися на літак, що летить і думати хто там летить і куди. Або коли сама перебуваю в літаку, дивлюся на будинки і машини і думаю про людей в них... ))))🔺 4. Перш, ніж випити таблетку (якщо вона не тільки куплена в аптеці), я завжди дивлюся на її термін придатності 💊", - почала розповідати Христина Асмус.

Популярні статті зараз

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

Ціни злетять в три рази: українців попередили про масовий дефіцит картоплі

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Все новости

Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram
Скріншот зі сторінки Христини Асмус в Instagram

Крім цього, дівчина взагалі не розуміє, навіщо люди публікують однакові фото в карусель з різними фільтрами. Також Христина завжди записує номери телефонів через + 7, а також любить давати своїм собакам дивні клички.

"🔺 8. Коли я не знаю потрібна кома чи ні, я ставлю в тексті три крапки)))) 🔺 9. Я не дуже люблю антисептик або вологу серветку на руки. Для мене відчуття чистих рук тільки після того, як я помию їх з милом Понятно зрозуміло, що коли немає варіантів - це паличка-виручалочка, але як людям в кафе перед їжею досить вологої серветки, не знаю ️ ️ 🔺 10. Я забуваю коли і скільки я кому даю в борг 💵 і коли даю, ніколи не чекаю їх назад... (Вже передчуваю перевагу коментарів в стилі "Дай, будь ласка, в борг, я поверну, чес слово"😂) 🖖 🏻 і традиційне питання: що у вас збігається зі мною? 🤩 🤓" - поцікавилася актриса у своїх фоловерів.

Нагадаємо, що російська телезірка Христина Асмус розповіла, скільки зазвичай їй дають років.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", відома актриса Христина Асмус показала соковиту попу в красивій спідниці.

Також портал "Новинар" писав, що зірка кіно Христина Асмус нарвалася на критику через невдалий зовнішній вигляд.