Український теле- і радіоведучий, колишній "Холостяк", люблячий чоловік і майбутній молодий татусь Микита Добринін поділився ніжним фотознімком з дружиною Дашею Квітковою. Він вирішив розповісти, в чому різниця між Мальдівами і Києвом, звернувши увагу на період ретроградного Меркурія.

Відповідну публікацію Микита Добринін розмістив у своєму профілі в Instagram.

Нещодавно Микита і його дружина Даша відпочивали на Мальдівах, де насолоджувалися один одним і спокоєм, а також робили шикарні фотографії. Після того, як вони повернулися до Києва, на них "звалилася" величезна кількість різних завдань і планів.

Тому ведучий вирішив порівняти Мальдіви і Київ, розповівши, чи є в них різниця. Також він прикріпив фото, де сидить з Дашею на піску і ніжно її обіймає ззаду. Микита заспокоїв фанатів, які теж мають багато справ і нервів, підкресливши, що у всьому винен ретроградний Меркурій.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Популярні статті зараз

"Погляд пониклий": сумна Каменських в тісному купальнику схвилювала шанувальників

"Кокосики" рвуть майку по швах: Тіна Кароль заговорила про кохання - невже знову Балан

З 1 січня: в домівки українців прийдуть з перевірками - все через субсидії, деталі

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

"Знаєте, яка сьогодні різниця між Києвом і Мальдівами? Та ніякої різниці😅 вже нікуди не поспішаєш, всі зустрічі переніс в онлайн і навколо пустеля. Ще помітив, що зараз прям дико стресовий період, море справ і і купу нервів. Якщо думаєте, що ви одні такі, розслабтеся, всі зараз живуть в режимі "ретроградний Меркурій". Видихаємо🤌 🏽", - заспокоїв шанувальників український радіо- і телеведучий у своєму пості.

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін розповів про старт набору в Академію віддалених професій.

Як раніше повідомляв портал "Новинар", ведучий Микита Добринін розповів про те, як він дізнався про вагітність Даші Квіткової.

Також портал "Новинар" писав, що радіоведучий Микита Добринін розповів про поповнення в родині.