Дочка Олі Полякової відсвяткувала 16-й день народження. Маша стала вже зовсім дорослою і поводиться відповідно. Як зазначала сама Оля Полякова, вона не контролює дочку в соціальних мережах і не забороняє їй публікувати те, що вона хоче.

В особистому Інстаграм-акаунті Маші Полякової, дочки відомої української співачки, з'явилися нові фотографії. Знімки, судячи з усього, зроблені після дня народження дівчинки, оскільки вона одягнена в обновки, подаровані мамою. Оля Полякова зробила спадкоємиці прекрасний подарунок, взявши її на шопінг і купивши все, що Маша тільки попросить. Дівчинка вирішила повністю оновити весняний гардероб.

На знімках підліток зображена в чорному боді, шортах із завищеною талією і подовженому піджаку. Маша, яка нещодавно пофарбувалася в рудий колір, залишила волосся розпущеним, а очі підкреслила чорною підводкою.

Фотосесія пройшла у більярдного столу, на який Маша навіть вирішила прилягти.

Популярні статті зараз

Заллє, як з відра і засмажить до + 27: циклон накриє частину областей дощами, якою буде погода 14 вересня

Стажу до пенсії може не вистачити: кому не зарахують навчання у ВНЗ, відповідь Пенсійного фонду

Українці зможуть отримувати пенсії родичів, яких немає в живих: кому покладені такі виплати

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Все новости

«Ти красива як сонце», - зазначила під постом горда матуся Оля Полякова. «Прям як ви», «Даааа, у вас дуже красива дочка», - погодилися підписники Маші з коментарем її мами.