Співачка Оля Полякова заступилася за свою дочку, 16-річну Машу.

Олю Полякову без докорів сумління можна назвати досить епатажною для українського шоу-бізнесу персоною. Що ж, без "королеви ночі" вітчизняна сцена була б набагато нуднішою, чи не так? Слідами зіркової мами, очевидно, вирішила піти і юна Маша Полякова - дівчина активно прокладає власну дорогу в шоу-бізнесі, не гребуючи заради цього вдаватися до скандалів і відвертих провокацій.

Чого тільки варті пісні панк-рок гурту "Шви", яку очолює Полякова-молодша! Вже зараз дівчина, якій до власного повноліття, так би мовити, ще рости і рости, не соромиться вживати відверто нецензурну лексику прямо зі сцени. Природно, що подібне не могло не обурити частину консервативно налаштованих шанувальників, які почали критикувати Машу в соцмережах.

Втім, хейтери тут же нарвалися на сувору відсіч, яку дала їм мама дівчини, Оля Полякова - як справжня левиця, зірка кинулася захищати власне недолуге чадо.

"Те, що робить Маша - це просто казочки в порівнянні з тим, що зараз робить молодь. Вона розвивається в такому напрямку. Це її право", - заявила"Королева ночі".

Полякова зазначила, що не підтримує творчість дочки, оскільки і сама негативно ставиться до міцних виразів. Тим не менш, заявила зірка, свою дочку вона буде підтримувати завжди і у всьому - так що стережіться, хейтери!

Популярні статті зараз

Булки стануть делікатесом: українців попередили про різкий стрибок цін на хліб, в чому причина

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Користувачі Instagram, в якому Оля Полякова опублікувала ролик на захист дочки, співачку не підтримали. "Шлях на сцену не прокладається за допомогою мату", - таким був однозначний вердикт коментаторів.

"Справа в тому, що Маша ще дитина, і співати такі пісні...ну це просто не пристойно", "Так кричати до хрипу в мікрофон реально зможе кожен ... що вона покаже? Покажуть або мамині гроші, або Машин пофігізм на здорову критику", - зазначили користувачі.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Олю Полякову висміяли власні шанувальники.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що 16-річна Маша Полякова вразила соцмережі своєю вульгарністю.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Оля Полякова змусила Тіну Кароль роздягнутися.