72-річна Примадонна не посоромилася надіти відкриту блузку

Шанувальники Алли Пугачової шоковані - улюблена зірка, знехтувавши роками, вбралася по-дівочому відверто, та ще й постала в такому вигляді перед користувачами соцмереж. Відповідне відео, що викликало шквал негативу на адресу Примадонни, нещодавно було опубліковано в Instagram.

На кадрах короткого ролика Алла Борисівна, одягнена в чорну блузку з глибоким декольте, заявляє про те, що вважає себе "найкрасивішою картиною". На додачу до всього чоловік співачки, шоумен Максим Галкін, який виступив в якості оператора, повністю погоджується з коханою жінкою.

Природно, що подібна "провокація" від Пугачової викликала бурхливу реакцію критиків співачки. Чого тільки не наговорили зірці в коментарях користувачі соцмережі! Аллу Борисівну встигли обізвати "Бабою Ягою", "давньою" і навіть "фальшивою". Численні коментатори, до того ж почали співчувати Максиму Галкіну - зв'язався, мовляв, з "бабусею".

Популярні статті зараз

Не дивитесь часто у дзеркало: велике свято 16 вересня, народні прикмети

8 гривень за кВт: українців попередили про стрибок тарифів на електрику, Зеленський підписав указ

В Україні вибірково підвищать мінімальну пенсію до 3000

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

"Який жах! Навіщо це народу?", "Досить, зупинись, Залишся в пам'яті людей красивою і здоровою, чого зараз себе показувати, адже справжня Баба Яга", "Жах, голос хрипкий, вся натягнута і порізана, зморшок немає жодної - смішно! У 72 роки!.. Треба вже заспокоїтися і не виставляти себе на посміховисько!",- обурилися критики.

Втім, вистачило у Примадонни і захисників, які одноголосно заявили про те, що Алла Борисівна - сильна, іронічна, розумна і все ще чарівна жінка.

"Алла Пугачова дійсно велика, талановита, дуже мудра, харизматична, з чудовим почуттям гумору, красива і кохана!", "Спробуйте Ви так виглядати в її роки!", "Аллочка велика і красива! І всього одна така", - підтримали зірку віддані шанувальники.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Алла Пугачова зворушила шанувальників сімейним відео.

Також раніше "Новинар" повідомляв про те, що Алла Пугачова поділилася з шанувальниками життєвим досвідом.

Також раніше "Новинар" повідомляв про те, що Алла Пугачова приголомшила шанувальників провокаційним вбранням.