Чарівна Ірина Білик викликала у шанувальників напад ностальгії, нагадавши про те, як вона виглядала 10 років тому

Співачка Ірина Білик нагадала фанатам про те, що рівно 10 років тому вийшов її кліп на пісню "Девочка". Саме заради цього відео співачка вирішила змінити амплуа і перефарбувалася в брюнетку. Знімком співачка поділилася у себе в Instagram.

До слова, за свою кар'єру Ірина не раз експериментувала як з кольором, так і з довжиною волосся. В останні роки, однак, Білик нарешті визначилася, вирішивши стати стовідсотковою блондинкою.

Проте деякі сумніви щодо власної зовнішності зірку все ж долають, оскільки співачка вирішила поцікавитися думкою шанувальників.

"Пишіть в коментарях, чи йде мені бути брюнеткою?",- запитала Білик у фанів.

Можна помітити, як за цей проміжок часу змінилася зовнішність Ірини. Вона не приховує, що коригувала обличчя. Наприклад, зірка зробила вилиці більш виразними і тонкими, а також збільшувала губи.

До слова, думки шанувальників розділилися. Одні вважають, що очі брюнетки-Ірини здавалися більш виразними, інші ж вважають, що блонд - ідеально личить співачці. При цьому віддані фанати відзначили, що головне в Білик її пісні, в які вона вкладає душу. 

Напевно співачці було приємно почути стільки приємних слів від фанатів, які судять її не по зовнішності, а по творчості. Багато фанатів досі люблять пісні Ірини, які вийшли 10 років тому.

Для артиста це найголовніше, такі теплі слова стануть стимулом для Ірини ще частіше радувати своїх шанувальників новими піснями.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що "холостячка" Злата Огневич поділилася таємними фантазіями.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Оля Полякова "порвала" критиків своєї дочки Маші.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Настя Каменських завела мережу відвертим фото в купальнику.