Пустотлива Леся Нікітюк заявила, що хоче "тусуватися" з Кім Кардашьян

Телеведучу Лесю Нікітюк шанувальники обожнюють, перш за все, за її неповторне почуття гумору - довгонога блондинка постійно так і сипле веселими жартами. Нерідко іронізує Леся і над собою - нещодавно у своєму Instagram теледіва заявила, що такій розумній і красивій дівчині, як вона, саме час зайняти місце серед друзів Кім Кардашьян, оскільки у них з американською зіркою багато спільного.

У число цього самого "спільного", на думку Лесі, входить любов до хінкалі і одягу з латексу. Що ж, не секрет, що від смачної їжі Нікітюк ніколи не відмовляється, а в спокусливих латексних нарядах вона не раз з'являлася на публіці. Та й "п'ята точка" українки, на думку її шанувальників, набагато симпатичніша, ніж в американки - доказом тому стали опубліковані Лесею фотографії.

"На фото супер розумна і красива дівчина... Чому я ще не в тусовці Кім Кардашьян? Я теж люблю хінкалі і латекс..",- підписала зроблені під час недавнього відпочинку в Чорногорії знімки Леся.

Популярні статті зараз

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Все новости

Щодо "тусовки Кардашьян" віддані фанати Нікітюк з нею не погодилися - Передплатники заявили, що Леся набагато крутіше Кім, і розпіаренній американці, навпаки, варто було б мріяти про те, щоб потрапити в друзі до української телеведучої.

"Кім Кардашьян не дотягує до вашого рівня краси і розуму","Запустіть свою тусовку, впевнена, вона буде не гірше, ніж у Кім", "Це нехай Кардашьян мріє про те, щоб потрапити в тусу Нікітюк. Дуже красива!",- засипали Лесю компліментами шанувальники.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що епатажна співачка MARUV раптово обросла "бородою".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Юрій Горбунов і Катя Осадча показали, як проводять час на курорті в Туреччині.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Світлана Лобода розповіла про свої внутрішні "батарейки".