Пустотлива Леся Нікітюк заявила, що хоче "тусуватися" з Кім Кардашьян

Телеведучу Лесю Нікітюк шанувальники обожнюють, перш за все, за її неповторне почуття гумору - довгонога блондинка постійно так і сипле веселими жартами. Нерідко іронізує Леся і над собою - нещодавно у своєму Instagram теледіва заявила, що такій розумній і красивій дівчині, як вона, саме час зайняти місце серед друзів Кім Кардашьян, оскільки у них з американською зіркою багато спільного.

У число цього самого "спільного", на думку Лесі, входить любов до хінкалі і одягу з латексу. Що ж, не секрет, що від смачної їжі Нікітюк ніколи не відмовляється, а в спокусливих латексних нарядах вона не раз з'являлася на публіці. Та й "п'ята точка" українки, на думку її шанувальників, набагато симпатичніша, ніж в американки - доказом тому стали опубліковані Лесею фотографії.

"На фото супер розумна і красива дівчина... Чому я ще не в тусовці Кім Кардашьян? Я теж люблю хінкалі і латекс..",- підписала зроблені під час недавнього відпочинку в Чорногорії знімки Леся.

Популярні статті зараз

Газ і тепло: скільки українці платитимуть у новому опалювальному сезоні, цифри

Не давайте гроші та хліб в борг: велике церковне свято 20 вересня, що суворо заборонено

Ще день залишився: "бабине літо" відкладається, українцям назвали дату приходу холодів

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

Все новости

Щодо "тусовки Кардашьян" віддані фанати Нікітюк з нею не погодилися - Передплатники заявили, що Леся набагато крутіше Кім, і розпіаренній американці, навпаки, варто було б мріяти про те, щоб потрапити в друзі до української телеведучої.

"Кім Кардашьян не дотягує до вашого рівня краси і розуму","Запустіть свою тусовку, впевнена, вона буде не гірше, ніж у Кім", "Це нехай Кардашьян мріє про те, щоб потрапити в тусу Нікітюк. Дуже красива!",- засипали Лесю компліментами шанувальники.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що епатажна співачка MARUV раптово обросла "бородою".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Юрій Горбунов і Катя Осадча показали, як проводять час на курорті в Туреччині.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Світлана Лобода розповіла про свої внутрішні "батарейки".