Шанувальник Пугачової запідозрили негаразди зі здоров'ям у Примадонни

Чутки, плітки і домисли оточують Аллу Пугачову з тої пори, як багато років тому співачка піднеслася на вершину слави. Сама зірка настільки звикла до цих пересудів, що давно перестала звертати на них увагу. Шанувальники ж не втомлюються обговорювати зовнішній вигляд і особисте життя Алли Борисівни - так, фото співачки, яке нещодавно з'явилося в одному з її фан-акаунтів в Inctagram, змусило користувачів соцмережі припустити, що Пугачова серйозно хвора.

На фото Примадонна, одягнена в не за віком відверте плаття з прозорою фатіновою спідницею і відкритими плечима, позує разом з чоловіком, Максимом Галкіним. Поза співачки дещо неприродна і напружена - створюється враження, що зірка ледь стоїть на ногах, а Галкін не обіймає, а в буквальному сенсі утримує дружину від падіння.

"Тримає напевно, щоб не впала","Спасибі Максиму, підтримав", "Здається, Аллі вже важкувато", "Хлопчик бабусю тримає. Втомлену від чоловіків і життя вічної Примадонни. Не треба світитися вже пора жити заради маленьких дітей", - занепокоїлися коментатори.

Популярні статті зараз

Газ і тепло: скільки українці платитимуть у новому опалювальному сезоні, цифри

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Все новости

До слова, в тому, що ноги у неї дійсно хворі, сама Пугачова якось зізналася в одному з інтерв'ю. Співачка розповіла, що через любов до взуття на високих підборах вона почала відчувати проблеми зі здоров'ям ще в молодості, а з віком ситуація тільки ускладнилася.

"Все життя я мучуся", - поскаржилася Примадонна. 

Крім того, зовсім недавно Алла Борисівна розповідала про те, що часто страждає через високий тиск, біль в спині та інші вікові проблеми зі здоров'ям.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Аллу Пугачову розкритикували за занадто коротку спідницю. 

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Алла Пугачова обурила шанувальників "творчим безладом" на голові.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Алла Пугачова показала зворушливе сімейне відео.