Для трьох знаків Зодіаку смуга везіння в серпні тимчасово, на жаль, закінчиться

Астрологи стверджують, що серпень виявиться далеко не найвдалішим місяцем для представників деяких знаків Зодіаку. І якщо ви виявили, що входите в цей перелік - не сумуйте і просто будьте обережнішими. Пам'ятайте - короткий період невезіння і проблем обов'язково закінчиться, повідомляє сайт Horoscope.

У число "невдах серпня" потрапили риби - протягом місяця у них буде не все так гладко на роботі. Начальство може чіплятися дарма, просування по кар'єрних сходах не відбудеться, ефективність праці залишиться низькою, а колеги, ніби змовившись, візьмуться перевіряти психіку "на міцність". Зате за підтримкою "рибки" завжди зможуть звернутися до друзів і рідних - в цей складний період близькі будуть до них особливо уважні.

Кармічна справедливість наздожене Дів - їм доведеться відповідати за проступки, скоєні дуже давно. Настільки давно, що Діви і самі насилу зможуть згадати, коли це вони встигли так нагрішити. Що ж, виправити поганий вчинок в будь-якому випадку варто, так чому б не скористатися шансом для того, щоб очистити совість? Напруження чекає дів і в фінансовому плані - витрати доведеться строго контролювати, оскільки на стабільний дохід в найближчі чотири тижні можна не розраховувати.

А ось Козерогів в серпні ледь не до сказу доведуть дрібні побутові проблеми - зіпсований кран, раптова застуда, проколоте колесо, пляма на улюбленій сукні, яка взялася бозна-звідки. Астрологи радять - стисніть зуби і кріпіться, складний період потрібно просто пережити. В крайньому разі, почніть вживати легкі заспокійливі засоби.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що астрологи назвали знаки Зодіаку, які зустрінуть свою любов до кінця року.

Популярні статті зараз

З кожним роком все тепліше: головний синоптик Кульбіда спрогнозував, коли в Україні зникне зима

Категорично не можна працювати: одна з найважливіших дат в церковному календарі, які прикмети та традиції

Субсидії отримають не всі: в Україні посилили перевірки. на що звертають увагу

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Все новости

Також раніше Новинар повідомляв про те, що знаки зодіаку, яким варто бути добрішими до оточуючих.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Болгарська ясновидиця Ванга передбачила важкі випробування, які принесе 2021 рік.