У Мережі обговорюють фотосесію Тіни Кароль, під час якої співачка позувала в чоловічому піджаку

Чутки щодо романтичних стосунків Тіни Кароль і музиканта Дана Балана не вщухають, причому чергову хвилю пересудів спровокував офіційний фан-клуб співачки в Instagram. Річ у тому, що вірні шанувальники надали зірці "ведмежу послугу", нагадавши в Мережі про провокаційну фотосесію Тіни, під час якої вона позувала в піджаку, який надто вже нагадує чоловічий. До того ж під піджаком у співачки не виявилося майже нічого - природно, що такі "гарячі" фото не могли не привернути увагу публіки.

Шанувальники якось випустили з уваги той факт, що в подібних нарядах - чорні піджаки та штани, білі сорочки та краватки - Тіна Кароль не раз з'являлася не тільки на фото, але і на сцені. Очевидно, співачці просто подобається такий "псевдочоловічий" стиль в одязі - проте бурхливу фантазію фанів вгамувати не так-то просто. Тим більше, що і тема відносин між Тіною і Баланом досить пікантна сама по собі.

"Дану Балану, думаю, не шкода було тобі піджак віддати. Жінка-мрія","А піджак-то чоловічий, після ночі з Баланом залишився?) ",- коментарі в такого роду "посипалися" на співачку, як з мішка.

Популярні статті зараз

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

Закривайте вікна і ховайте автомобілі: в Україні різко погіршиться погода, попередження ДСНС

Не можна дути на вогонь в цей день: велике церковне свято 17 вересня, головні заборони та прикмети

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

До слова, сама Тіна стійко ігнорує чутки і плітки, що множаться навколо неї, зате єдиний син співачки, 11-річний Веніамін, дуже переживає через шум, який здіймають навколо його мами і Дана Балана. Одного разу хлопчик навіть поставив Кароль ультиматум, зажадавши, щоб вона не підтримувала жартів щодо свого "роману" з молдавським артистом.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що шанувальники запідозрили новий роман у житті Тіни Кароль.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Леся Нікітюк стала новою "дівчиною з веслом" показавши, як розважається на пляжі.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що співачка Камалія розповіла про нещастя в родині і попросила шанувальників молитися.