Героїня минулого сезону шоу "Холостячка" Ксенія Мішина терміново вирушила до лікаря

Для екс-"холостячки", актриси Ксенії Мішиної ранок видався недобрим - зірці довелося в терміновому порядку звернутися за допомогою до медиків. Візиту до лікаря передували складні 40 хвилин, протягом яких актриса просто намагалася встати з ліжка. Про сильні болі в спині, через які замість роботи зірці довелося їхати в лікарню, Ксенія розповіла в своєму Instagram.

"Мій ранок не дуже добрий...у мене так прихопило спину, що я просто нічого не можу робити. Замість знімального майданчика я зараз їду до лікаря", - розповіла Мішина в сторіз.

Ймовірно, причиною несподіваних проблем зі здоров'ям у "холостячки" міг стати занадто напружений робочий графік, адже Ксенія, як відомо, зараз зайнята відразу в двох проектах - знімається в кіно і в якості однієї з суддів бере участь в новому сезоні шоу "Танці з зірками". В одному з недавніх інтерв'ю актриса розповіла, що останнім часом зайнята настільки, що часто не встигає навіть поїсти.

Могли дати знати про себе і неприємності в особистому житті - в останніх числах липня Україну потрясла звістка про те, що Мішина розлучилася з Олександром Еллертом, обранцем актриси на шоу "Холостячка". Довгий час зіркова пара здавалася шанувальникам зразковою, а Ксенія з Олександром виглядали настільки щасливими, що несподіваний розрив між ними шокував багатьох українців. Цілком можливо, що Мішина, яка ретельно приховує свої справжні почуття на людях, все-таки "довела" себе до повної знемоги, що і стало причиною несподіваногї недуги.

Популярні статті зараз

Різке потепління після холодів: циклон розжене хмари, лише подекуди можливі короткочасні дощі 25 вересня

Школи, транспорт та ресторани: в Україні запрацювали нові правила карантину, що варто знати

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, чим займається "холостячка" Ксенія Мішина після розставання з Олександром Еллертом.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Леся Нікітюк стала новою "дівчиною з веслом" показавши, як розважається на

Також раніше Новинар повідомляв про те, що шанувальники запідозрили новий роман у житті Тіни Кароль.