Астрологи назвали три знаки Зодіаку, яким частіше за інших щастить у житті

"Що вони не роблять, не йдуть справи..."- співається в знаменитій пісні. Так ось, ці слова точно не відносяться до представників трьох знаків Зодіаку, яким, навпаки, вдається все, за що б вони не взялися. Чи сам Всесвіт допомагає, чи просто вдале поєднання природних якостей і рис характеру - загалом, ось вони, головні щасливчики Зодіаку!

На першому місці, і це не дивно, виявилися вогняні Овни. Енергійні і запальні, представники цього знака націлені тільки перемагати, будь-який інший варіант їх не влаштує. Оточуючим часто здається, що Овни виключно щасливі, проте це не зовсім так - від одного везіння, як відомо, ще нічого не залежить. Головне - завзятість в досягненні мети, і ось тут рівних Овнам просто немає.

Друге місце в списку найбільш везучих займають ще одні представники вогняної стихії, Стрільці. Ось вже хто вміє не просто жити на всю котушку, але ще й абсолютно щиро насолоджуватися кожним днем! Само собою, що життєрадісні оптимісти Стрільці здаються друзям і знайомим улюбленцями долі - а тим часом, вони просто отримують задоволення від усього, що з ними відбувається. Не дивно, що такому життєлюбству посміхаються навіть самі зірки!

Популярні статті зараз

Штраф 170 тис. грн: Кабмін пішов на жорсткі кроки, торкнутися може кожного українця

Різке потепління після холодів: циклон розжене хмари, лише подекуди можливі короткочасні дощі 25 вересня

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Все новости

І, нарешті, Козероги. Представники цього знака наполегливі та працьовиті, терпіти не можуть кидати розпочате на півдороги і завжди намагаються, щоб будь-яка справа, за яку вони беруться, виконувалося так, щоб її можна було відзначити знаком якості. Перешкоди Козерогів не лякають - вони штурмують їх в лоб, і часто виходять переможцями з найскладніших ситуацій саме завдяки щирій вірі в успіх. Що ж, людей, що володіють такою сталевою волею, можна вважати щасливими, чи не так?

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що астрологи назвали найбільш господарських і працьовитих представників зодіаку.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що астрологи назвали знаки Зодіаку, які зустрінуть свою любов до кінця року.

Також раніше Новінар повідомляв про те, що астрологи назвали знаки зодіаку, яким варто бути добрішими до оточуючих.