Співачка Тіна Кароль продемонструвала шанувальникам дива пластичності

Тіна Кароль, як і більшість зірок, багато часу приділяє підтримці відмінної фізичної форми: ще б пак, численні концерти, під час яких співачці доводиться по кілька годин хвацько витанцьовувати на сцені, вимагають сил, і чималих. Правда, спортзалу, тренажерам і пробіжкам Тіна вважає за краще йогу. Своїми успіхами співачка часто ділиться з шанувальниками, публікуючи в Instagram фото, на яких вона демонструє чудеса гнучкості і пластичності.

Нещодавно акаунт зірки поповнився новим фото, на якому Кароль продемонструвала чудову розтяжку і вміння згинатися під неймовірним кутом. На жаль, заслуженого захоплення від фанатів співачка не дочекалася - коментатори, швидше, здивувалися, побачивши, що витворяє зі своїм тілом їх улюблена зірка.

Популярні статті зараз

Різке потепління після холодів: циклон розжене хмари, лише подекуди можливі короткочасні дощі 25 вересня

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

Все новости

"Як вас життя скрутило...", "Незрозуміло, звідки нога росте", "Негарна поза, милиця нога вийшла! Тіна, що за посміховисько?!",- здивувалися шанувальники. Деякі ж і зовсім припустили, що співачка балується фотошопом, оскільки зігнутися таким чином людині нібито не вдасться.

До слова, йогою Тіна Кароль займається ось уже 11 років і дуже захоплена осягненням можливостей свого тіла. Кумедно, але до того, як відвідати перше заняття, співачка щиро вважала, що йогою займаються нероби, які мають надлишком вільного часу. 

"Завжди говорила, що це дурниці, і цим займаються люди, у яких занадто багато вільного часу", - зізналася Кароль в одному зі своїх інтерв'ю.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Оля Полякова розкрила правду про свого біологічного батька.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що мокра MARUV в одному купальнику станцювала для шанувальників.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Леся Нікітюк сходила на побачення і заінтригувала шанувальників.