Екс-"Холостячка" Ксенія Мішина розповіла, як ставиться до самотності після розставання з Еллертом

Українська актриса Ксенія Мішина, яка нещодавно розлучилася зі своїм обранцем Олександром Еллертом, навідріз відмовилася коментувати розрив і взагалі, поводиться так, як ніби ніяких серйозних змін в її житті не відбулося. Разом з тим нещодавно красуня заговорила про самотність - філософськими міркуваннями на цю тему Ксенія поділилася з підписниками свого Instagram.

За словами Мішиної, раніше вона, як і багато людей, дуже боялася самотності, через що "затикала" порожнечу випадковими людьми або турботами. Цінувати цей стан актриса навчилася лише недавно - можливо, хоч Мішина і вважала за краще не обговорювати цю тему, прозрінню сприяв саме розрив з Еллертом.

"Одна. Не так вже й погано... Всі лякали холодом стін і відразливою відсутністю, але я не відчуваю страху", - поділилася своїми почуттями Ксенія.

На думку Мішиної, людині, яка довіряє людям і самому життю, нема чого боятися самотності. Більш того, впевнена актриса, саме наодинці з собою людина здатна творити, вчиться краще розуміти себе та інших.

"Я так рада дізнатися і любити цю частину себе", - підсумувала екс-"холостячка".

Популярні статті зараз

Різке потепління після холодів: циклон розжене хмари, лише подекуди можливі короткочасні дощі 25 вересня

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

Все новости

Шанувальників Мішиної такі міркування актриси стурбували. Коментатори попередили Ксенію про те, що впиваючись самотністю можна, в підсумку, дійти до стану, коли оточуючі стають просто не потрібні. Деякі, до того ж здивувалися - навіщо актриса брала участь в шоу "Холостячка", якщо вона непогано почуває себе і на самоті?

"Подзвони Еллерту, він прийде і знову у вас буде любов", "Та помиріться вже. Чого страждати? Або всі горді?..і нещасні", "Ксенія, і вам подобається бути самотньою? Зовсім недавно ви говорили зовсім інше", - засмутилися коментатори.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що телеведуча Лілія Ребрик поділилася яскравими фото з курорту в Болгарії.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Тіна Кароль змусила шанувальників сміятися і дивуватися.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Леся Нікітюк сходила на побачення і заінтригувала шанувальників.