Алла Пугачова неприємно вразила користувачів соцмереж, вбравшись в облягаючі джинси- "скінні"

Шанувальники Алли Пугачової багато прощають своїй Примадонні - як сміливі висловлювання, так і досить неординарне особисте життя. А ось того, що 72-річна співачка вперто не бажає "записуватися в бабусі" і віддає перевагу молодіжному стилю в одязі, багато людей, що стежать за життям Алли Борисівни в соцмережах, винести не можуть. Пугачова регулярно наривається на жорстку критику і іноді, варто визнати, критика ця справедлива. Новий скандал в Instagram спровокувало нещодавно опубліковане фото зірки, на якому Примадонна позує в облягаючих джинсах.

Дійсно, ніжки Алли Борисівни, особливо, враховуючи вік співачки, все ще стрункі і гарні. Однак цього разу чи вбрання і правда було обране невдало, чи фотограф вибрав не найкращий момент для того, щоб зробити знімок - загалом, вигляд у Пугачової вийшов, на жаль, карикатурний.

"Ну навіщо такий страх показувати? Ну були колись ніжки...А зараз-то навіщо старі ходунки напоказ, пора тростинку в руки брати, а то і дві!", "Хоч би штани не одягала, а прикривала довгими сукнями...Невже сама не бачить? Сліпа очима стала, бабуся Алла?", "Навіщо відібрали у неї ходунки? Зараз бабуся грохнеться", - миттєво розлютилися коментатори.

Популярні статті зараз

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

Два рази по 4 дні: українцям обіцяють довгі вихідні, новий календар свят

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

Все новости

До слова, джинси - "скінні" Пугачова полюбила після того, як в черговий раз зуміла скинути кілька зайвих кілограмів. За такий вибір Примадонну критикували не тільки шанувальники, але і деякі стилісти, проте "сильній жінці", якій, безумовно, є співачка, ніхто не указ.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Алла Пугачова отримала в подарунок від Максима Галкіна раритетний "Запорожець".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Алла Пугачова повністю змінила стиль і стала "справжньою англійкою".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Алла Пугачова похвалилася стрункими ніжками в екстремальному міні.