Співачка Тіна Кароль образила шанувальників, назвавши їх "людішками"

Днями співачка Тіна Кароль на власному прикладі показала, як необережно сказане слово може стати причиною великих неприємностей. Так-так, зірка мало не посварилася з підписниками свого Instagram - і все через те, що одне з висловлювань Кароль здалося шанувальникам образливим і зневажливим.

Річ у тому, що зовсім недавно Тіна записала велике інтерв'ю, в якому чесно відповіла на деякі провокаційні питання, на зразок наявності у себе шкідливих звичок і присутності у своєму житті людей, до яких співачка ставиться з ніжністю. Анонс інтерв'ю зірка розмістила в соцмережі, звернувшись до шанувальників зі словами "так, людішки, ви всі підписуйтесь!".

Ні, звичайно ж, ображати своїх вірних шанувальників Тіна не хотіла - найімовірніше, співачка вжила слово "людішки" в зменшувально-пестливому контексті, маючи на увазі щось на зразок "мої дорогі" або "любі друзі". Підписники, однак, такої фамільярності не оцінили і тут же з обуренням накинулися на Кароль.

Популярні статті зараз

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Зимовий час 2021: названа дата, коли українці спатимуть на годину довше

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

"Людішки??? Здається, у кого то виросла корона", "Щось з "людішками" не туди понесло", "Людішки" це звичайно жесть, а так все добре починалося (!!! Тепер осад якийсь неприємний залишився!", "Колись вона була для мене №1. Але після її "людішки"...",- обурилися коментатори.

Знайшлися, втім, у Кароль і захисники, які закликали критиків не чіплятися до слів і не шукати приводу для образ там, де його немає. Сама співачка вступати в полеміку не стала, проте відповідні висновки, мабуть, все ж зробила.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що "холостячка" Злата Огневич сходила на хвилююче романтичне побачення.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що 16-річна Маша Полякова похвалилася фотосесією в стилі фільму "Сутінки".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Ксенія Мішина заговорила про самотність після розставання з Олександром Еллертом.