Що значить кожна річниця і звідки з'явилася ця традиція?

Річниця весілля завжди була важливою подією для закоханих, адже вона свідченням міцної любові та міцності тенет. Для всієї родини й родичів це була знаменна подія присвячена тільки двом.

Про те, як же виникла дана традиція, розповість сайт "Новинар".

Цей звичай прийшов до нас ще з Китаю. У цей день вони завжди вели гучне свято, із запрошеними гостями. Правда у китайців був своєрідний підхід до ювілеїв, адже вони відзначали тільки дати, які були кратні чотирьом. Тобто восьму, дванадцяту та інші річниці, цифра яких ділилася на 4. 

В інших країнах теж присутня ця традиція. Наприклад, в Великобританії відзначають тільки одну річницю подружньої пари - 50 років. Якщо пара так довго була в шлюбі, то в цей день її вітає сам монарх, надсилаючи закоханим листівку. Після досягнення 50 років шлюбу, подружжя вітають автоматично щороку, заносячи їх в спеціальний список. Так у Великобританії роблять вже протягом 100 років.

Популярні статті зараз

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

З 20 вересня в Україні запрацюють нові правила карантину

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Все новости

А ось в наших традиціях заведено відзначати ювілеї понад 200 років. Спочатку їх святкували добре забезпечені сім'єю, але незабаром ця традиція почала змінюватися і це стало доступно всім. Відзначимо, що пара досягла золотого і срібного весілля, в радянські часи проводили в РАГСах, у вигляді спеціальної церемонії.

Назви кожної річниці весілля символізують етапи життєвого шляху подружжя.

Тепер у всіх країнах є свої традиції, а також обряди святкування. Зазвичай вони прив'язуються до символу річниці, який згадується в назві. За традицією свято включає в себе привітання гостей, подарунки, привітання, банкет, музику, танці, ігри та інше. 

Річниці весіль по роках:

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що в Україну повертається спека до + 34 градусів.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україну передчасно прийде осінь.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що синоптики назвали дату серпневого похолодання.