Українська співачка Тіна Кароль знову здивувала своїми планами

Останнім часом 36-річна артистка Тіна Кароль веде багато проектів. Не варто забувати що крім кар'єрного розвитку співачка займається розробкою і просуванням свого бренду "Tina". Але попри щільний графік і брак часу співачка вирішила створити новий альбом, під назвою "Молода кров". Задум цього проекту в тому, щоб зібрати всіх молодих і популярних артистів і об'єднатися в одне ціле, відкривши новий напрямок у творчості країн СНД.

Також, була анонсована новина, що юний учасник "Голос країни" - NIKITA LOMAKIN, буде причетний до нового альбоми зірки. Нещодавно, він поділився подробицями у своєму інтерв'ю з "24 каналом".

20 серпня кожен охочий зможе почути хіти з нового альбому Тіни Кароль"Молода кров". Але інтерес публіки складно вгамувати, саме тому Ломакін розповів всім про одну пісню, Де співає з Кароль в дуеті. 

За словами молодого артиста, новий спільний хіт присвячений зраді та зраді. Микита не знає чому, але зірка вибрала саме його, запропонувавши йому стати "зрадником". Микиті Ломакіну була чужа ця роль, але заради такого досвіду він погодився на пропозицію. Сам співак прокоментував це наступним чином: "це дуже прикольно, тому що рідко в дуеті можна красиво подати сенс зради"

Популярні статті зараз

Ціни злетять в три рази: українців попередили про масовий дефіцит картоплі

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

Все новости

Відзначимо, щоб внести більший інтерес для учасників альбому, Тіна Кароль приховала імена тих, з ким виступатиме в дуетах. Навіть самі учасники альбому не знали один одного, що вже говорити про глядачів.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Микита Добринін і Даша Квіткова показали, як відзначили першу річницю шлюбу.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Злата Огневич опублікувала промо-ролик шоу"Холостячка".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Настя Каменських відмовилася від дієт і заявила, що більше не буде суворою до себе.