Відомий "народний артист України" Павло Зібров, розповів про те, чому його не покликали виступити на День Незалежності в НСК "Олімпійському". Про це Виконавець повідомив під час прес-конференції фестивалю "BezViz", який проходив у місті Дніпро 14 серпня.

Як виявилося, співака не покликали через торішній інцидент. Павло ЗЕБРОВ минулого разу відмовився виходити на сцену і виконувати пісню групи ONUKA, аргументувавши це тим, що пісня недостатньо популярна: "це не для мільйонів". У підсумку Зіброву поміняли пісню на більш увічнені хіти Сердючки і Олега Винника. Так пройшов виступ Павла Зіброва на честь 29-річчя незалежності України. У той же час режисер і продюсер зробили вої висновки.

За три місяці до свята 30-річчя України, співак вирішив підійти до Сергія Пермана, який обіймав посаду генерального продюсера, і запитав про свою участь у всенародному святкуванні. На це питання Сергій сказав, що не захотів кликати Павла Зіброва в цьому році, адже досвід минулого йому і його колегам вкрай не сподобався. Особливо це стосується характеру Зіброва. 

Звичайно, співак засмутився, але розумів, що нічого не може зробити. З цього він постарається потрапити в майбутньому на круглу дату 40-річчя України. 

Популярні статті зараз

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Все новости

Також, в діалозі з Перманом вони домовилися зателефонувати, для того щоб поговорити про спільну роботу, пов'язану з піснею "Хрещатик", яка добре підходила для одного з проектів. Але через якийсь час Зіброву повідомили його колеги про те що для проекту, присвяченого Юрію Рибчинському, почалася репетиція пісні, але в якості виконавця Сергія Бабкіна, саме йому віддали пісню "Хрещатик".

Виконавця образило це, і він попросив свого колегу Бабкіна вибрати іншу пісню.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Павло Зібров виступив на фестивалі BezViz.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що Злата Огневич опублікувала промо-ролик шоу"Холостячка".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що Настя Каменських відмовилася від дієт і заявила, що більше не буде суворою до себе.