З 1 жовтня пенсіонери віком від 70 до 75 років отримуватимуть щомісячну доплату

Як стало відомо, Кабміном готує проєкт постави, відповідно до якої, пенсіонерам, які досягли віку 70 років і до 75 років будуть призначені щомісячні виплати в розмірі 300 гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті Федерації профспілок.

Варто відзначити, що відповідно до документа, на виплати будуть приходити починаючи з 1 жовтня 2022 року. Це пов'язано з тим, що в бюджеті на цей рік такі виплати не передбачені. 

При цьому не всі пенсіонери, які досягли такого  віку  років можуть розраховувати на таку доплату. Так, в документі сказано, що це торкнеться тільки тих осіб, які з урахуванням доплат, надбавок та інших соціальних виплат отримують на руки суму, яка менша від середньої заробітної плати, встановленої на 2020 рік з урахуванням вирахування всіх страхових внесків, яка застосовується для нарахування пенсії. Відповідно до інформації Пенсійного фонду, у грудні 2020 року розмір такої середньої зарплати становив 13320,55 гривні.

Це означає, що ті громадяни, у яких пенсії менше вищевказаної суми, можуть нараховувати на щомісячні виплати в 300 гривень.

Відзначимо, що такі виплати є компенсаційними, їх мета підтримати найбільш вразливі верстви населення у віці від 70 років, у яких значний трудовий стаж, скільки саме років трудового стажу буде враховуватися в документі не сказано.

Популярні статті зараз

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

В Україні вибірково підвищать мінімальну пенсію до 3000

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Українцям обіцяють доплати до пенсій: хто скільки отримає

Все новости

Такі виплати призначатимуться особам, які досягли 70 років після 1 жовтня 2022 року або виплачуватимуться з дати досягнення такого віку.

При цьому не варто забігати наперед і на 100% розраховувати на ці виплати, через те, що вони повинні бути закладені в Держбюджеті на 2022-2023 рік і схвалені Верховною Радою і Президентом.

Нагадаємо, в Україні дорожчає курятина, які ціни по областях.

Раніше Новинар повідомляв, що українцям показали особливу монету, яка коштує 26 тисяч гривень.

А також писали, що до кінця 2021 року буде три підвищення пенсії.