Юрій Горбунов і Катя Осадча знову стали батьками

Відома українська ведуча протягом 9 місяців інтригувала своїх шанувальників. Ніхто не знав хто народиться у Каті Осадчої, адже пара навмисно приховала інформацію про стать дитини від публіки. Але ось і настав цей довгоочікуваний день. Про появу малюка на світ ведуча розповіла на своїй сторінці в Instagram.

19 серпня о 05: 05 на світ з'явився довгоочікуваний малюк. Ведуча народила хлопчика, чим відразу і похвалилася своїм шанувальникам в Instagram. У публікації було фото руки Осадчої та її малюка, якого вона ласкаво називає "новим Всесвітом". 

У своїй публікації вона не тільки сповістила всіх про народження третього сина, а й подякувала свого чоловіка, Юрія Горбунова, за те, що той був поруч кожну хвилину. Також, вона додала, що у них виходять гарні хлопчики.

Відзначимо, що хлопчик народився повністю здоровим, при вазі 3 250 грамів, і при зростанні 52 сантиметри.

Популярні статті зараз

Субсидії отримають не всі: в Україні посилили перевірки. на що звертають увагу

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

Шанувальники відомої зіркової пари засипали в коментарях Горбунова й Осадчу своїми привітаннями та теплими побажаннями. Нарешті суперечки про "хто ж народиться?" - закінчений. Тепер фанати будуть спостерігати за дорослішанням зоряного малюка.

Відзначимо, що незабаром Осадча дасть більш розгорнуту інформацію на своїй сторінці в Instagram про те, як проходили пологи, і що найважливіше, про своє самопочуття після них.

Нагадавши, Ірина Білик захопилася пластикою, "комплекси з дитинства".

Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль у відвертому корсеті вийшла на сцену.

Новінар раніше писало те, що Світлана Лобода показала на фото красуню сестру.