Як виявилося програма Viber зберігає в собі набагато цікавіші функції, ніж може здатися з першого погляду.  Розробники даної програми неабияк постаралися для того, щоб їх користувачі були задоволені. Про це розповів портал "GSMinfo".

Відзначимо, що ця інформація може стати в пригоді багатьом, адже Viber є найпопулярнішим додатком в Україні. За допомогою нововивчених функцій кожен зможе розширити свої можливості, а також допоможе приховати деяку інформацію.

Представляємо вашій увазі 4 функції, які здатні розширити ваші можливості:

  1. Приховання фотографій. Як виявилося, Кожен користувач може приховати свої знімки від небажаних очей. Якщо ви хочете, щоб незнайомі люди не бачили ваше фото (ті, які не знаходяться в списку ваших контактів), то це можна зробити в Налаштуваннях. Там ви побачите кнопку "Конфіденційність". Саме в цьому розділі ви можете відключити цю опцію.
  2. Приховуємо чат. Якщо ви боїтеся що хтось візьме ваш телефон і залізе в небажане листування, то цей варіант для вас. Для цього всього лише потрібно провести Тривале натискання на потрібний діалог, після чого з'явитися меню.  Серед усього вам потрібно натиснути "приховати" і ввести пароль для персонального входу в чат. Для того, щоб увійти в нього назад, потрібно відкрити меню "три точки", після чого вибрати потрібний чат і ввести ваш пароль.
  3. Невидиме прочитання. Вам потрібно прочитати повідомлення, щоб співрозмовник цього не знав? Легко! Зайдіть в» Налаштування «виберете пункт» конфіденційність «і приберіть галочку на пункті»зміна".
  4. Перекладаємо іноземне листування. Погодьтеся, незручно постійно переводити текст, особливо якщо йде активне листування. Але розробники  Viber подумали про це і ввели корисну функцію автоматичного перекладу. Просто затримайте палець на потрібному тексті та клацніть "переклад" і все буде готовий. Для цього Viber використовує програму Google.

Звичайно, це не весь список корисних функцій, але кожна з перерахованих в цій статті може вам стати в пригоді та полегшити життя.

Популярні статті зараз

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

З 20 вересня в Україні запрацюють нові правила карантину

Зморшки та плями живого місця не залишили: мокра Алла Пугачова зірвала грим і фільтри - ось що бачить Галкін вдома, шанувальники сторопіли

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

Все новости

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що українців хочуть змусити звітувати про походження сум, витрачених ними на придбання "цінних активів".

Також раніше Новинар повідомляв про те, що "Нафтогаз" надав українцям можливість платити за газ рівними частинами.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні знизили тариф на електроенергію.