Відома українська виконавиця Тіна Кароль не перестає радувати свою українську публіку. Нещодавно, її віддані фанати вирішили опублікувати коротку вирізку з концерту, на якому співачка чуттєво і з усією силою свого голосу, заспівала пісню з 2 альбому. Дане відео було опубліковано на фан-акаунті зірки в мережі Instagram.

Це відео було зроблено під час 18-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю під назвою "Чорноморські Ігри», який проходив 20 - 22 серпня. На ньому виступало багато відомих виконавців серед яких, в тому числі та Тіна Кароль зі своїми футуристичними образами. 

На вирізці співачка виконує пісню "Ніченька", зі свого 2 знакового альбому, який датується 2016 р.Саме тоді з'явився хіт" Вище хмар", який став надбанням творчості Тіни Кароль. 

Самим фанатам дуже подобається потужний і чуттєвий голос співачки. Після побаченого відео багато хто став писати про свої емоції. Багато людей відзначили, що Тіна Кароль "найкраща", а дехто навіть розплакався після почутого. 

Популярні статті зараз

Перепади температур і сильні морози: кліматолог розповіла, яку зиму чекати українцям

"Це мій коханець": суддя проєкту "Співають всі", Наталія Могилевська, познайомила Влада Яму з новим бойфрендом

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Все новости

Відзначимо, що на цей час, співачка після випуску нового альбому "Молода кров", готується до нового концерту в Україні, для презентації свого недавнього альбому "Красиво". Ця подія відбудеться в Києві 11 вересня, на водному майданчику серед приголомшливих видів на вечірню столицю.

Нагадавши, Ірина Білик захопилася пластикою, "комплекси з дитинства".

Раніше повідомлялося, що Тіна Кароль у відвертому корсеті вийшла на сцену.

Новінар раніше писало те, що Світлана Лобода показала на фото красуню сестру.